UA
  RU

  Шість знаменитостей, які досягли успіху після 30

  Редагувати переклад
  Хто б що там не говорив, але досягти успіху можна абсолютно в будь-якому віці.

  Здавалося, що знамениті актори вже з пелюшок знали, що народилися під щасливою зіркою і змалку починали свій тернистий шлях до бажаної слави та багатства. Але, насправді, у більшості акторів, яких ми знаємо сьогодні, доля складалася не так райдужно, як ми могли собі припустити і почали їх впізнавати тільки коли вони перейшли межу третього десятка свого життя. Ми були відверто здивовані, коли дізналися, що деякі з цих селебріт стали популярними зовсім недавно.


  Читайте також: НЕВЕРОЯТНО, АЛЕ ФАКТ:НЕЗАЧЕКАННІ ЗІРНІ ПАРИ

  Моніка Беллуччі

  знаменитості після 30


  Італійська кіноактриса з'явилася на телеекранах відносно нещодавно. Вона починала як модель і була затребувана серед модних кутюр'є, особливо її цінували в Dolce & Gabbana. Але Моніка зрозуміла, що їй цього замало і вирішила спробувати себе у кіноіндустрії. Що сказати? Тут її сприйняли несерйозно, і лише до 29 років вона прославилася своєю роллю у фільмі Дракула Френсіса Копполи. Після свого пізнього, але тріумфального сходження на голлівудський олімп, Моніка Беллуччі почала отримувати масу пропозицій від інших режисерів.

  Пітер Дінклейдж

  знаменитості після 30

  Цей актор запам'ятався всім своєю генетичною особливістю – низьким зростом (приблизно 135 см). Але Пітер завжди знав, що його місце саме у кіномистецтві, тому з 1995 року він починає зніматися у кіно. Але його спроби стати успішним і знаменитим актором не увінчалися успіхом і лише у 35 років його помітили після зйомок у фільмі Станційний доглядач. Але теперішню славу актори принесла роль Тіріона Ланністера в Ігри престолів.


  Джордж Клуні

  знаменитості після 30

  Особисто нам важко згадати фільми, де Клуні був молодим і без характерної йому сивини. Його шлях до слави проходив через важку працю на розвантажувальних станціях, він торгував страховими полісами та тютюном, але не втрачав надії, що йому пощастить в отриманні ролі у якомусь фільмі. Поки Клуні був молодим, йому вдалося знятися у кількох епізодичних ролях, що залишилися непоміченими. І лише у 33 роки він стає популярним завдяки телесеріалу. Швидка допомога. Після цього фортуна почала радувати його нескінченними пропозиціями та вдалими зйомками.

  Читайте також:9 ЗНАМІНОСТЕЙ, ЯКІ ДРУЖІТЬ ЗІ СВОЇМИ КОЛИШНІМИ  Х'ю Джекман 

  знаменитості після 30
   

  У Х'ю було не все так сумно, в порівнянні з Джорджем Клуні, але все ж таки. Цей актор мав популярність серед своїх земляків (а народився він в Австралії) і до 30 років став найкращим актором країни. Але Австралія - ​​це не весь світ, і в 32 роки Х'ю почав підкорювати простори Голлівуду, що і принесло йому шалену славу. Після того, як його запросили на зйомки першої частини Люди Ікс, Джекман зрозумів, що має шанс стати багатим і знаменитим.

  Кім Кеттролл

  знаменитості після 30


  Це зараз нам важко уявити Секс у великому місті без скандальної Саманти, але де вона була раніше? У 41 вона посіла своє місце під сонцем і навіть отримала нагороду "Золотий глобус", а до цього Кім знімалася в епізодичних ролях, які зовсім не принесли жодного результату.

  Хеллі Беррі

  знаменитості після 30

  Загадкова Хеллі Беррі не завжди була такою популярною, яку ми знаємо сьогодні. Раніше вона знімалася в рекламних роликах, але в якусь мить зрозуміла, що це не її покликання і вирішила знайти те, до чого лежить душа. Актриса почала активно ходити на кастинги і лише у 30 років їй усміхнулася удача після зйомок у фільмі «Живі ляльки». Але всесвітньо відомою вона стала після ролі Жінки-кішки у однойменному фільмі.


   

  Статті на тему