UA
RU

Шон Пенн одружився з актрисою Лейле Джордж

Редагувати переклад
Про це розповіли друзі пари. 

Шон Пенн одружився з актрисою Лейле Джордж-Фото 1

За словами інсайдера, 59-річний актор і режисер зробив пропозицію своїй коханій, американській актрисі з австралійським корінням Лейле Джордж. Філантроп Ірена Медова привітала молодят у Instagram: «Ми дуже раді, що Лейла та Шон одружилися. Ми любимо вас. Дякую за те, що ви як сім'я... ми на сьомому небі від щастя. Благослови вас і вашу сім'ю Бог».

У Instagram Stories Ірена продовжувала святкувати весілля Джордж і Пенна і навіть демонструвала обручку Лейли із сапфіровим діамантом. 

Молодята поки що ніяк не прокоментували новини, а посаду Ірени було видалено.

Читайте також: ШАРЛІЗ ТЕРОН ПРОВІРГЛА ЧУТИ ПРО ПОМОЛКИ З ШОНОМ ПІННОМ

Нагадаємо, Шон та Лейла почали зустрічатися восени 2016 року. Їх кілька разів бачили на побаченнях у Лос-Анджелесі, але відлік ми ведемо з жовтня 2016-го, коли вони з'явилися разом на червоній доріжці вже як офіційна пара.

До речі, для Лейли це перший шлюб, а ось Шон раніше був одружений з Мадонною (з 1985 по 1989). У нього також були 14-річні відносини з Робін Райт, але у 2010 році вони розлучилися. Пара виховує двох дітей, Хоппер (26) та Ділана (29). У списку романів Пенна є і Шарліз Терон, з якою вони розірвали відносини в червні 2015 року.

Статті на тему