UA
RU

Sia відзначила 8 років тверезості

Редагувати переклад
Ще одна зірка заговорила про свою залежність.
Sia відзначила 8 років тверезості-Фото 1

Sia. Фото: Getty Images

Нещодавно шанувальники вітали Демі Ловато з 6 роками тверезості, а потім підтримали її під час зриву. Зараз аналогічні привітання приймає ще одна співачка, Sia, яка, як виявилося, утримується від алкоголю вже 8 років.

У своєму Twitter 42-річна Sia не лише поділилася важливою для себе відміткою, а й залишила надихаюче послання тим своїм шанувальникам, які мають такі ж проблеми: «Сьогодні я відзначаю 8 років тверезості. Я люблю вас, продовжуйте боротись. Ви зможете!"

Читайте також: SIA І БРЕНД MAC РАЗОМ БОРЮТЬСЯ ПРОТИ СНІДУ

Ще у 2013 році Sia у відвертому інтерв'ю Billboard розповідала, що її пристрасть до алкоголю та сильнодіючих препаратів розвивалася на тлі невдач на старті музичної кар'єри:

Все, про що я мріяла, це писати для поп-зірок, – зізнавалася тоді співачка. - Але з тих чи інших причин у мене нічого не складалося. У результаті я пристрастилася до вікодину та оксикодону, і я завжди вживала алкоголь, але навіть не знала, що я алкоголік».

Нагадаємо, саме оксикодон став причиною госпіталізації Демі Ловато, після якої співачка тепер лікується від залежності у реабілітаційному центрі.

Статті на тему