UA
RU

Сінді Кроуфорд, Марго Роббі та інші знаменитості читають казки заради благодійності

Редагувати переклад
У рамках ініціативи знаменитості читають дитячі казки, а отримані кошти підуть на благодійність. 

Сінді Кроуфорд, Марго Роббі та інші знаменитості читають казки заради благодійності.

Американські актриси Емі Адамс та Дженніфер Гарнер створили благодійний фонд у Instagram, метою якого є допомогти дітям, яким чином постраждалим від пандемії COVID-19. Проект отримав назву Save With Stories і вже об'єднався з такими великими благодійними фондами, як Save The Children та No Kid Hungry. З останнім, до речі, співпрацює Анджеліна Джолі, яка нещодавно перерахувала їм мільйон доларів

 
 
 
 
 
Переглянути цю публікацію в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Публікація від #SAVEWITHSTORIES (@savewithstories)

У рамках проекту знаменитості знімають відео, де вони читають дитячі казки. До ініціативи вже приєдналися такі селебріті, як акторка Марго Роббі, моделі Кайя Гербер та Сінді Кроуфорд, актор Кріс Еванс та акторка Лора Дерн.

Читайте також: Українські зірки підтримали міжнародний благодійний марафон WeSave! Charity Play

 
 
 
 
 
Переглянути цю публікацію в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Публікація від #SAVEWITHSTORIES (@savewithstories)

Крім того, згідно з інформацією, зазначеною на сайті фонду, знаменитості «кидатимуть виклик людям, яких вони знають — акторам, спортсменам, музикантам, політикам — усім, хто сидить удома з книгою та телефоном». 

30 мільйонів дітей у Сполучених Штатах ходять до школи не лише на навчання, а й на сніданок, обід та інколи вечерю. Діти тепер застрягли вдома без доступу до шкільних обідів та книг, 

- йдеться на офіційному сайті Save The Children, уточнюючи, що зібрані гроші підуть не лише на забезпечення обідів для школярів, а й на закупівлю шкільних книжок та іграшок, що розвивають. 

Статті на тему