UA
RU

Померла дружина Джона Траволти

Редагувати переклад
Келлі Престон померла у віці 57 років від раку молочної залози.
Померла дружина Джона Траволти-Фото 1

Про це Траволта повідомив у Instagram: «Моя прекрасна дружина Келлі програла дворічну боротьбу із раком молочної залози. Вона відважно боролася, відчуваючи любов та підтримку багатьох людей».

 
 
 
 
 
Переглянути цей пост в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

It is with a very heavy heart that I inform you that my beautiful wife Kelly ha lost її XNUMX-й рік battle with breast cancer. Він тримає тяжкий боротьбу з love і support of so many. My family and I will forever be grateful to her doctors and nurses in MD Anderson Cancer Center, all the medical centers that have helped, as well as her many friends and loved ones which have been by her side. Kelly's love and life will always be remembered. I will be taking some time to be there for my children whe have lost their mother, so forgive me in advance if you don't hear from us for a while. Але добре знати, що я люблю вашу любов з роками і місяцями, як у нас. All my love, JT

Публікація, якою поділилася Джон Траволта (@johntravolta) на

У своєму посту Траволта подякував працівникам охорони здоров'я, які доглядали його дружину, а також друзів і близьких, які були поруч з нею.

Читайте також: ПОМЕР ВНУК ЕЛВІСА ПРЕСЛІ. ПРИКЛАДНА ПРИЧИНА СМЕРТІ — САМОВбивство

Мені потрібен час, щоб побути зі своїми дітьми, які втратили маму, тому вибачте мені заздалегідь за те, що деякий час від нас не буде новин. Але, будь ласка, знайте, що я відчую ваше кохання через кілька тижнів і місяців, коли ми всі зцілимося,

- Додав актор. 

Пара була одружена майже 29 років. Це не перша трагедія у родині Траволти: у січні 2009 року у віці 16 років помер їхній син Джетт. Причина – епілептичний напад. У актора залишилося двоє дітей, Елла Блю та Бенджамін.

Статті на тему