UA
RU

Незабаром у Києві: інтерв'ю з фронтменом Cigarettes After Sex Грегом Гонзалесом

Редагувати переклад

Незабаром на нас чекає дуже цікава музична пригода: слоукор і ембіент-поп гурт Cigarettes After Sex, історія якого розпочалася в Ель-Пасо, штат Техас, виступить у київському клубі Atlas 14 червня. Ми поговорили з фронтменом Грегом Гонзалесом про час, життя в Техасі та реакцію публіки на їхню музику.

Незабаром у Києві: інтерв'ю з фронтменом Cigarettes After Sex Грегом Гонзалесом-Фото 1

Вашу музику часто описують як "поп-нуар". Ви згодні з цим чи маєте своє визначення? 
Я думаю, що найкращим способом описати нашу музику, буде згадати Джулі Круз та Cocteau Twins, яких співвідносять із цим жанром, обидва ці імені зробили на мене великий вплив. «Еротичні колискові» буде найкращим визначенням.

Ви заснували гурт 10 років тому. Що змінилося за цей час?
Майже всі, крім назви. Вона мала зовсім інше звучання, склад змінився більше 100 разів. Тільки в 2012 році я нарешті відчув, що наша музика має своє обличчя, а до 2015-го стиль і звук набули завершеності.

Розкажіть нам про своє життя в Ель-Пасо. Це було складно? 
Я заснував групу в дивний час мого життя, коли я відчував необхідність писати пісні про стосунки, які у мене були (погані і хороші), щоб впоратися з ними. Ель-Пасо, Техас, служив фоном для більшості пісень, тому що я там жив. Я сумую за цим містом і постійно і згадую про ті часи з любов'ю.

Незабаром у Києві: інтерв'ю з фронтменом Cigarettes After Sex Грегом Гонзалесом-Фото 2

Нью-Йорк після Ель-Пасо, напевно, здався вам зовсім іншим світом? Як переїзд змінив ваше сприйняття музики?
Мені здається, що я сформував свій музичний смак і стиль, просто живучи в Ель-Пасо і природно тяжіючи до речей, які я робив. Переїзд до Нью-Йорка змусив ставитись до всього серйозніше і працювати набагато більше. Можливість провалу стала реальною загрозою у цьому місці, коли в Ель-Пасо це було просто абстракцією.

У вас є улюблені канали на YouTube?
Так, іноді можу зависати на YouTube тижнями. Мені подобається все, що стосується кіно, улюблені канали на цю тему - Every Frame a Painting та Eyes on Cinema.

Ваші пісні стали саундтреками для таких серіалів, як «Оповідання служниці», «Грішниця», «Безсоромники». Ви їх дивилися? І чи є у вас улюблені серіали?
Мені вдалося подивитися всі серії «Розповіді служниці», серіал мені сподобався. У нього чудовий сценарій та відеоряд, а наша музика там у гарній компанії. Інші два не дивився, дуже задоволений бути їхньою частиною, так що заповню прогалину якнайшвидше. З серіалів я дуже люблю "Сутінкову зону", а "Чорне дзеркало" - мій фаворит зараз, як сучасна інтерпретація першого.

На концерті у Києві ви зіграєте нові треки?
Цього літа у нас виходять нові пісні, так що ви їх точно почуєте.

Незабаром у Києві: інтерв'ю з фронтменом Cigarettes After Sex Грегом Гонзалесом-Фото 3

В інтерв'ю ви говорили, що джерелом натхнення для ваших пісень є особливі спогади. Які ці спогади?
Вони всі пов'язані із стосунками. Багато пісень — це щось на зразок любовних записок чи мемуарів, так що кожна деталь у таких треках, як Nothing's Gonna Hurt You Baby чи К., чи Affection, справді мала місце. Мені подобається намагатися відтворити свої спогади у піснях якомога ближче до дійсності.

Вашу музику можна назвати відстороненою. Чи часто ви відчуваєте сильні емоції, які розривають зсередини?
Як правило, якщо я дуже пригнічений чи відчуваю сильний біль, я не можу нічого писати. Спочатку мені потрібно випробувати якісь почуття, щоб лише потім прокоментувати їх чи спробувати пояснити. Зазвичай я пишу про почуття, коли їх вже пережив або перебуваю в процесі.

Яку дивну реакцію на вашу музику ви можете згадати?
Найдивніше, про що я, принаймні, знаю, це те, що деякі хірурги включають нашу музику в операційній, щоб створити заспокійливу атмосферу. Приємно знати.

Статті на тему