UA
RU

Сузір'я близнюків: 13 пар знаменитостей, які б могли бути родичами

Зірки, схожі одна на одну, як рідні брати та сестри. 

Існує думка, що красиві люди всі схожі один на одного. Однак, звичайно, це лише дурість, виправдана популярним анекдотом. Насправді знайти свого власного двійника не так і просто. Втім, ймовірно, і вам самим не раз говорили про те, що ви когось дуже сильно нагадуєте. Наші сьогоднішні герої неодноразово потрапляли у добірки знаменитостей, які схожі один на одного як рідні брати та сестри. Продовжуючи сімейну тему жовтня, згадуємо 13 пар знаменитостей, які не мають родинних зв'язків, але у фільмах могли б легко грати близнюки. 

Кіра Найтлі і Наталі Портман

Неначе близнюки: зірки, які схожі одна на одну - фото 1

Саме завдяки дивовижній схожості з Наталі Портман Джордж Лукас запросив 12-річну Кіру Найтлі на роль двійника Королеви Амідали Сабе в сазі «Зоряні війни». Обидві актриси успішні: Кіра – дворазова номінантка на премію «Оскар», Наталі – володарка «Оскара». Найтлі – британка, Портман має ізраїльське походження, проте вони схожі, немов сестри-близнюки, лише різниця у віці 4 роки.

Читайте також: 9 ЗНАМІНОСТЕЙ, ЯКІ ДРУЖІТЬ ЗІ СВОЇМИ КОЛИШНІМИ

Джеффрі Дін Морган та Хав'єр Бардем

Неначе близнюки: зірки, які схожі одна на одну - фото 2

Джеффрі Діна Моргана нерідко зупиняють на вулиці, щоб взяти автограф… Хав'єр Бардем. Незважаючи на зовнішню схожість, кар'єра двох акторів склалася по-різному. Хав'єр Бардем, іспанець за походженням, володар «Оскара» та «Золотого глобуса», знімається у серйозних драматичних картинах. Джеффрі Дін Морган – американець, колишній баскетболіст, є серіальним актором.

Кіану Рівз та Кріс Клейн

Неначе близнюки: зірки, які схожі одна на одну - фото 3

Напрочуд схожі один на одного й актори Кіану Рівз та Кріс Клейн. Звичайно, Кріс Клейн не настільки знаменитий, але на його рахунку також є кілька відомих ролей: найбільше він прославився завдяки зйомкам в «Американському пирозі» та його продовженнях. Крім того, у акторів суттєва різниця у віці – Кіану на 15 років старша.

Зої Дешанель та Кеті Перрі

Неначе близнюки: зірки, які схожі одна на одну - фото 4

Зої Дешанель та Кеті Перрі настільки схожі, що їх регулярно плутають між собою. Обидві дівчата мають багатомільйонну армію шанувальників і досягли великих успіхів на акторській та музичній ниві, щоправда, Зої більше відома як актриса, а Кеті – як співачка.

Читайте також: АКТ МИЛОСЕРДЯ: ЗІРКИ, ЯКІ ЖИЛИ В ПРИЙМАЛЬНИХ РОДИНАХ

Мілла Йовович та Лінда Євангеліста

Неначе близнюки: зірки, які схожі одна на одну - фото 5
​​ 

Мілла Йовович, у якої сербське та російське коріння, розпочинала свій творчий шлях зі зйомок для журналів та реклами, проте потім зосередилася на акторській та музичній кар'єрі. Лінду Євангелісту − канадку італійського походження називають не інакше як топ-модель 1990-х. Різниця у віці – 10 років, подібність неймовірна.

Кара Делевінь та Лайн Бремс

Неначе близнюки: зірки, схожі одна на одну - фото

Датчанку Лайн Бремс називають другою Карою Делєвінь: те ж світле волосся, «важкий» погляд, широкі брови – важко повірити, що дівчата не родички. Лайн пішла стопами свого старшого «двійника» і робить впевнені кроки у модельному бізнесі.

Читай також: Королівське життя: Чому в школі принцесі Шарлотті не дозволено заводити найкращих друзів 

Хелена Крістенсен і Камерон Діас

Неначе близнюки: зірки, які схожі одна на одну - фото 7
​​

Супермодель Хелена Крістенсен народилася у Копенгагені (Данія), а її мати родом із Перу. У зірки фільму «Маска» німецьке, англійське та кубинське коріння. Найбільше схожість двох зірок помітно, коли Діас фарбує волосся у темний колір.

Аманда Сейфрід і Джемма Уорд

Неначе близнюки: зірки, які схожі одна на одну - фото 8

Важко не помітити подібність і між популярною американською актрисою Амандою Сейфрід, найбільш відомою за фільмами «Знедолені» та «Дорогий Джон», і однією з найуспішніших моделей сучасності австралійкою Джеммою Уорд.

Міла Куніс та Сара Хайленд ​​

Неначе близнюки: зірки, які схожі одна на одну - фото 9

Американська актриса Сара Хайленд цілком могла б зійти за молодшу сестру Міли Куніс, яка має українське коріння. Сім'я Мили переїхала з Чернівців до Лос-Анджелеса, коли майбутній зірці «Чорного лебедя» було всього 8, а вже через рік вона була зарахована до школи акторської майстерності в Беверлі-Хіллс і почала зніматися у кіно.

Читайте також: ТОП 7 КРАЩИХ ЖІНОК-РЕЖИСЕРІВ

Білл Мюррей і Джеймс Белуші ​​

Неначе близнюки: зірки, які схожі одна на одну - фото 10

Досить часто плутають між собою і двох американських акторів Білла Мюррея та Джеймса Белуші. Перший прославився завдяки фільмам «Труднощі перекладу» та «День бабака», другий найбільше відомий за картинами «Червона спека» та «Кудряшка Сью».

Сузір'я близнюків: 13 пар знаменитостей, які могли бути родичами-Фото 11

Лейтон Містер та Мінка Келлі 

У обох акторок є подібності в деяких моментах дорослішання та юності. Обидві були незадоволені своїми сім'ями, але лише з різних причин. Зірка "Пліткарки" Лейтон Містер народилася від контрабандистів марихуани, а у виписці про її появу на світ значиться адреса в'язниці Техасу.  

Мінка Келлі ж походить із відомої родини, адже дружиною її рідного дідуся була оскароносна актриса Грір Гарсон. Розлучення її батьків вона сприйняла дуже болісно, ​​проте вже до 17 років примірялася зі своїм батьком — гітаристом групи Aerosmith. Втім, обидві красуні настільки схожі, що незважаючи на різне походження, їх легко можна прийняти за рідних сестер. 

Сузір'я близнюків: 13 пар знаменитостей, які могли бути родичами-Фото 12

Карла Бруні та Белла Хадід 

Не секрет, що нинішня зовнішність відомої супермоделі Белли Хадід — якісна та кропітка робота пластичних хірургів. Ймовірно, як референс майбутнього обличчя дівчина використала фото молодої Карли Бруні. Белла дуже схожа на італійсько-французьку супермодель 1990-х, а в питанні популярності вже давно перевершила свою "натуральну" попередницю. 

Сузір'я близнюків: 13 пар знаменитостей, які могли бути родичами-Фото 13

Марго Роббі та Емма Маккейн 

30-річній американці Марго Роббі часто знаходять зіркових "двійників", проте, на нашу думку, найбільше зовні її нагадує юна зірка Емма Маккейн. Обидві дівчата мають досить квадратний овал обличчя і величезні очі, але там, де в Марго присутня простота, 24-річна британка здається більш рафінованою і загадковою. 

Складно пояснити, чому деякі гени в будову ДНК-людини розташовуються таким чином, що у різних частинах світу з'являються люди, які зовні нагадують один одного як дві краплі води. Іноді зовнішня схожість із відомою особистістю допомагає побудувати власну кар'єру, а іноді стає причиною її руйнування. Нашим сьогоднішнім героям пощастило, адже вони стали відомими кожен у свій час, і наслідки свого “родинного” зв'язку можуть спостерігати лише у тематичних добірках.  

Статті на тему