Закрити
UA
Культура

Смерть королеви: У Твіттері набирає популярності хештег #RIPJKRowling

Поділись:

Мертва якщо не сама твориця Гаррі Поттера, то, принаймні, її кар’єра. 
posts-to-db-Фото 1

Фанати головної британської письменниці сучасності особистим прикладом показують, наскільки недовговічною може бути їхня “віддана” любов. Не надто пуффендуйський жест з їхнього боку – про лояльність шанувальники Джоан Роулінг точно не чули. 

Днями має відбутися реліз нової книги 55-річної письменниці під назвою “Проблемні Кров” (“Курлива кров”) про серійного вбивцю, який перевдягається в жінку, і жорстоко розправляється зі своїми жертвами. Буквально за день до виходу роману екс-фанати творця нашого щасливого дитинства жорстоко розкритикували її та нову роботу, та визнали її “мертвою”. Таким чином хештег # RIPJKRowling дуже швидко став популярним у Твіттері, та потрапив у тренди. 

“На згадку про Джоан Роулінг. Вона не мертва, але сама вбила свою кар’єру гордо ненавидячи трансів. Ніхто не нудьгуватиме за нею так сильно», — написав користувач Твіттера. 

“#RIPJKRowling. Вона не мертва, але її кар’єра – безумовно”, – додав ще один користувач. 

posts-to-db-Фото 2

Читай також: Неологізми: Тайра Бенкс хоче додати до словника власне вигадане слово

Інші користувачі були настільки здивовані таким, що набирає популярності хештегом, деякі навіть повірили в цю “новину”. Соціальній мережі-гіганту навіть довелося підтвердити інформацію, що Роулінг не померла.  

Нагадаємо, що вся метушня з “любов’ю” фанатів, що різко перейшла, в розряд “ненависті” пов’язана з суперечливими висловлюваннями Джоан Роулінг про ЛГБТ-спільноту, а саме про природу транссексуалів. Після її пам’ятного посту від своєї “королеви” відвернулися не лише шанувальники її творчості, а й люди, яким вона відкрила шлях у світле майбутнє – акторський склад Гаррі Поттера на чолі з Еммою Вотсон. 

posts-to-db-Фото 3

“Стурбована кров” – наступна книга в серії детективних романів про приватного слідчого Корморане Страйку, який цього разу розбирається у справі про серійного вбивцю, який перевдягається у жіночий одяг для того, щоб полювати на своїх жертв-дівчат. Роулінг вже вп’яте використовуватиме свій псевдонім Роберт Гелбрейт, під ім’ям якого й виходить детективна серія. Нагадаємо, що у другому романі “Шовкопряд” Роулінг використала трансгендерного персонажа, зобразивши його “нестабільним та агресивним”.  

Її нова книга також може відкрити дискусію, адже вбивцею є трансвестит. Чи можна довіряти чоловікам у сукнях? 

У червні Роулінг виклала свої суперечливі думки в есе, в якому також оприлюднила інформацію про те, що в молодості вона зазнала сексуального насильства. 

Мені турбує те, що величезна кількість молодих жінок хочуть змінити стать, а також те, що багато інших не можуть повернутися до своєї початкової статі, тому що зробили кроки, які незворотно змінили їхні тіла, і забрали здібності народжувати дітей.