UA
RU

Смерть Стелли Теннант: Родичі назвали причину загибелі супермоделі 

Редагувати переклад
Сім'я британської музи Карла Лагерфельда визнала, що модель вчинила суїцид. 

Смерть Стелли Теннант: Родичі назвали причину загибелі супермоделі - Фото 1

Кілька тижнів усі шанувальники творчості Стелли Тенант і небайдужі до світу моди гадали, що саме могло статися із 50-річною зіркою 1990-х. Нарешті сім'я британської андрогінної красуні розповіла, що саме спричинило передчасну смерть жінки. Так, родичі моделі-аристократки повідомили, що Стелла померла внаслідок успішної спроби самогубства. У середу ця інформація була підтверджена виданням The Telegraph. 

“Стелле був поганий деякий час. Нам неймовірно сумно через те, що вона не змогла впоратися з емоціями, навіть незважаючи на те, що поряд з нею були улюблені люди, які завжди були разом з нею”. 

Модель, яка неодноразово з'являлася на обкладинках топових глянцевих журналів, у тому числі Мода, а також була обличчям таких модних будинків як Chanel, померла 22 грудня у віці 50 років Наступного дня сім'я Стелли Тенант заявила про те, що сталося в пресі. 

Смерть Стелли Теннант: Родичі назвали причину загибелі супермоделі - Фото 2

“З найбільшою скорботою повідомляємо, що 22 грудня 2020 року раптово померла Стелла Тенант. Вона була чудовою жінкою та натхненням для всіх нас. Ми будемо за нею жахливо нудьгувати”, — саме так прозвучала заява від сім'ї британської супермоделі за твердженням Згідно з доповіддю Guardian. 

РџСЂРёС ‡ РёРЅР ° СЃРјРμСЂС,Рё Тенант відразу не було оприлюднено, хоча поліція однозначно підтвердила, що жодних підозрілих обставин загибелі жінки не було помічено. 

Офіцерів викликали за адресою об 11:30 ранку у вівторок, 22 грудня, після раптової смерті 50-річної жінки», - повідомив Згідно з доповіддю Guardian представник поліції. «Її найближчі родичі було поінформовано. Підозрювальних обставин немає, і звіт буде направлено до фіскальної прокуратури», — сказав той самий представник. 

Читай також: Нічого я не хочу: як впоратися з апатією та підтримати себе на карантині?

У Тенант залишилося четверо дітей, яких вона народила від французького фотографа Девіда Ласнята, а також її батьки За даними Згідно з доповіддю GuardianТенант и Ласне одружилися у 1999 році, але оголосили про розлучення у 2020 році. 

Смерть Стелли Теннант: Родичі назвали причину загибелі супермоделі - Фото 3

Сім'я Тенант подякувала громадськість за підтримку після оголошення про її смерть у тій же заяві для Згідно з доповіддю Телеграфний. 

“Після смерті Стелли нас потрясло та кількість співчуття та підтримки, які ви висловили. Вона була гарною душею, яку любили близькі родичі та добрі друзі, чутлива та талановита жінка, чия творчість, інтелект та гумор торкнулися багатьох”. 

Згідно з доповіддю Телеграфний повідомляє, що сім'я Тенант роздумує над тим, як зараз вони можуть допомогти людям зі схожою психологічною проблемою, що була й у Стелли. 

"Вони відчувають, що зараз важливо говорити про ментальне здоров'я, тому що найчастіше ця проблема неправильно транслюється у нас у суспільстві", - розповіло джерело, наближене до сім'ї. Тенант. 

Стелла Тенант зробила собі ім'я завдяки унікальній андрогінній зовнішності ще у 1990-х. Багато дизайнерів бачили їй своєю музою протягом її тривалої кар'єри. 

Статті на тему