UA
RU

ЗМІ: Бредлі Купер та Ірина Шейк на межі розриву

Редагувати переклад
Невже у пари справді проблеми на любовному фронті?
ЗМІ: Бредлі Купер та Ірина Шейк на межі розриву-Фото 1

На початку року шанувальники Бредлі Купера та Ірини Шейк зраділи новини, що інформація про їхнє розставання виявилася чутками, як знову з'явився привід для занепокоєння. Як повідомляє західне видання Page Six, актор і модель перебувають на межі та планують розірвати свої стосунки.

Цю інформацію надав виданню інсайдер, наближений до знаменитої пари. Він розповів, що відносини Купера та Шейк «висять на волосині».

Вони намагаються помиритись заради своєї дочки. Але насправді все погано. Ніхто не щасливий. Відносини висять на волосині,

- Поділилося інформацією джерело.

ЗМІ: Бредлі Купер та Ірина Шейк на межі розриву-Фото 2

Інший інсайдер стверджує, що 33-річна Ірина навіть погрожувала 44-річному Бредлі відібрати у нього дочку і не допускати до неї, якщо вони розлучаться. Вона навіть встигла проконсультуватися з юристами щодо своєї дворічної доньки, щоб грамотно використати цей козир. Дивлячись на щільний графік актора, навряд чи суд вирішить залишити маленьку Лею Куперу, оскільки він буде погано справляється з обов'язками батька.

Читайте також: ПЛЕМ'ЯНИЦЯ ПРИНЦЕСИ ДІАНИ ЗУСТРІЧАЄТЬСЯ З 60-РІЧНИМ МІЛЬЙОНЕРОМ

Вперше про розлучення зіркової пари заговорили після провокаційного виступу Бредлі Купера з Леді Гагою на врученні «Оскара» у лютому. Однак ці чутки спростувала сама співачка в ефірі шоу Джиммі Кіммела. Вона заявила, що вони з Купером спеціально домагалися того, щоб усі люди побачили кохання.

Люди побачили любов, саме цього ми й домагалися. Shallow — пісня про кохання, а «Зірка народилася» — любовна історія, тому для нас було важливо, щоб між нами був зв'язок. Коли ви співаєте пісні про кохання, люди хочуть це кохання відчути,

- сказала Леді Гага.

Статті на тему