UA
  RU

  ЗМІ: Ніколь Кідман та Кіт Урбан на межі розлучення

  Редагувати переклад
  Не все добре в ідеальній, на перший погляд, зірковій сім'ї.
  ЗМІ: Ніколь Кідман та Кіт Урбан на межі розлучення-Фото 1

  Ніколь Кідман та Кат УрбанGetty Images

  Дедалі більше пар у Голлівуді переживають нелегкі часи. Розлучення стало вже нормальним виходом із ситуації: Дженніфер Еністон розлучилася з Джастіном Теру, Ембер Херд розлучилася з Ілоном Маском, а Селена Гомес пішла від Джастіна Бібера.


  Читайте також: НІКОЛЬ КІДМАН ЗІГРАЄ У НОВОМУ СЕРІАЛІ

  Але ніхто й подумати не міг, що в цьому списку можуть опинитися Ніколь Кідман із Кітом Урбаном. Як повідомило видання In Touch, пара протягом трьох днів відвідувала консультації сімейного психолога у невеликому американському місті Кабот. Однак ця спроба зберегти відносини не мала успіху.


  Вони надто довго ігнорували свої проблеми. На людях вони завжди усміхаються, а коли залишаються наодинці – все руйнується», – повідомив інсайдер.

  Як закінчиться історія актриси та музиканта, наразі невідомо.

  Нагадаємо, Кіт і Ніколь одружилися в червні 2006 року в Сіднеї (Австралія).. 7 липня 2008 року в Нашвіллі у пари народилася дочка Сандей Роуз Кідман-Урбан. 28 грудня 2010 року у пари народилася друга дочка - Фейт Маргарет Кідман-Урбан; дівчинка була винесена та народжена сурогатною матір'ю, але при цьому вона є біологічною дочкою Кідман та Урбана.


  Статті на тему