UA
RU

Софі Тернер і Джо Джонас чекають на другу дитину

Редагувати переклад

2022 рік став родючим для світових селебріті.

Все частіше і частіше з'являється інформація про те, що якась зірка світової величини очікує на світ дитини. Хтось ходить вагітною вперше, як, наприклад, Ріанна, а хтось вже має досвід у цьому і чекає на поповнення другою дитиною, як Софі Тернер.

 
 
 
 
 
Переглянути цю публікацію в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Публікація від sophiet (@bestsophieturner)

Актриса та її чоловік Джо Джонас не давали офіційних заяв з приводу “цікавого становища” Тернер, але папараці встигли зробити кілька кадрів знаменитої пари під час прогулянки, де у Софі чітко видно живіт, що округлився. Спочатку фотографи зняли Тернер у облягаючому синьому сарафані, а потім у шортах і короткому топі, в якому видно нові форми Тернер. 

Дивлячись на ці знімки, можна припустити, що Софі вже на п'ятому місяці вагітності і, зважаючи на все, вона не планує ховати своє нове становище під об'ємними речами. Хоча, повторимося, пара поки не прокоментувала ці фотографії. 

 
 
 
 
 
Переглянути цю публікацію в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Публікація від Street Team Jonas Chile 🇨🇱 (@stjonaschile)

Читайте також: Кайлі Дженнер розсекретила ім'я своєї новонародженої дитини

Нагадаємо, що у Софі Тернер та Джо Джонас почали зустрічатися у 2016 році, а у 2019 році узаконили свої стосунки. Через рік у пари народилася донька Вілла, яку намагаються не демонструвати громадськості. Варто зазначити, що сімейство братів Джонас цього року поповнилося ще однією дитиною: Приянка Чопра та Нік Джонас вперше стали батьками від сурогатної матері.

Статті на тему