UA
RU

Солістка гурту “Florence and The Machine” відсвяткувала 7 років тверезості 

Хтось здогадувався про те, що у Флоренс Велш були проблеми з залежностями? 
Солістка гурту “Florence and The Machine” відсвяткувала 7 років тверезості - Фото 1

Співачка почувається неймовірно гордою після того, як їй вдалося досягти щасливої ​​цифри сім у своїй боротьбі з алкоголізмом. 

“Сьогодні я відзначаю 7 років своєї тверезості. Надсилаю своє кохання та підтримку всім, хто намагається боротися із залежністю. Якщо ви почуваєтеся не надто впевнено у боротьбі з алкогольною чи наркотичною залежностями, то я вас повністю розумію. Бажання знову ступити на криву доріжку дуже велике. Але, будь ласка, не здайтеся. Ви нам знадобитесь з іншого боку”, — написала фронтвумен популярної групи “Флоренція та  Команда машина” у своєму посту в Інстаграмі. 34-річна зірка додала, що вона симпатизує всім, хто намагається подолати себе. 

У 2019 році виконавиця численних хітів, у тому числі хітмейкера «Пес Днів Є більше» щиро розповіла про багаторічну боротьбу з алкогольною залежністю.  

“Я вирішила стати тверезницею у 27 – через кілька місяців після свого дня народження, під час якого моя мама вимовила тост, попросивши друзів зберегти мені життя та утримати від вступу до сумнозвісного “Клубу 27”, – написала Флоренс в есе для британського. Мода. 

Нагадуємо, що “Клуб 27” — список відомих людей, які втратили життя через різні залежності, померши саме у віці 27 років. До цього не дуже почесного поспіль входять такі виконавці та артисти як Курт Кобейн, Дженіс ДжоплінДжімі Хендрікс, Емі Уайнхаус та інші. 

Солістка гурту “Florence and The Machine” відсвяткувала 7 років тверезості - Фото 2

Читай також: Діта фон Тіз висловилася щодо звинувачень проти Мериліна Менсона 

"Я дуже переживала щодо того, чи зможу я вижити", - згадала Уелш свої спроби подолати розлади харчового спектру, а також пристрасть до алкоголю. 

“Я не знаю, чи я зобов'язана своїми проблемами громадському тиску або генетичній схильності до перфекціонізму та тиску (розлади харчової поведінки поширені серед моїх родичів), але десь між рядками я зрозуміла, що помилялася. Мені здавалося, що я недостатньо хороша, розумна чи погана — і це була брехня. Я тоді була неймовірно зла на саму себе. Як це сталося, я не розумію. Я все ще намагаюся зрозуміти, що змушує молодих жінок розпочинати війну проти себе. Але хор тих, хто мене засуджував, ніколи не припиняв своїх серенад”, — відверто зізналася чудова артистка. 

Співачка знайшла здоровіші способи долати життєві труднощі, коли справи йдуть погано. «Хор, як і раніше, співає, хоч і не так голосно і не так часто, і коли це відбувається, я намагаюся не займатися самолікуванням чистою горілкою або голодуванням», — написала вона. 

Статті на тему