UA
RU

Творці серіалу "Корона" не покажуть загибель принцеси Діани

Редагувати переклад

Творець гучного серіалу про королівське подружжя вирішив не відтворювати сцену загибелі принцеси Діани.

Раніше Пітер Морган повідомив, що ця трагічна сцена в житті королівської родини, швидше за все, не буде відображена в "Короні". Видання Deadline підтвердило, що цей епізод не будуть знімати.

 
 
 
 
 
Переглянути цю публікацію в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Публікація від The ​​Crown (@thecrownnetflix)

В офіційному повідомленні Neflix, у серіалі "Корона" йдеться, що глядачі побачать лише дії до та після аварії. За сюжетом, принцеса Діани виїжджає з готелю Рітц, а потім буде показано як принц Чарльз виїжджає за тілом подружжя.

Ми боялися дістатися цього моменту. Зворотний відлік становить два тижні, і доки ми спокійно продовжуємо знімати, справедливо визнати, що є певна тривога. Ми плануємо, що машина виїде з «Ритца» після опівночі, переслідувані папарацці, потім ми покажемо зустріч посла Великобританії у Франції з міністерством закордонних справ,

– каже Пітер Морган.

Читайте також: Сідні Суїні зіграє у новому фільмі "Барбарелла"

Ще в червні Домінік Вест, який зіграв принца Чарльза, сказав Deadline, що майбутній сезон буде "настільки бурхливим, наскільки це можливо". Очікується, що зйомки триватимуть до травня чи червня наступного року. Дата виходу сезону ще не оголошена, але листопад 2023 - це попередній період виходу виходячи з попередніх релізів.

Статті на тему