UA
RU

Стала відома причина розлучення Майлі Сайрус та Ліама Хемсворта

Редагувати переклад
Після шести місяців у шлюбі пара вирішила пожити окремо.

Стала відома причина розлучення Майлі Сайрус та Ліама Хемсворта-Фото 1

Представник Майлі Сайрус оголосив про розлучення співачки та її дружина Ліама Хемсворта. Що змусило їх ухвалити рішення розійтися? Джерело повідомив, Що вони якийсь час боролися за свої відносини, але дистанція та різні кар'єрні пріоритети в кінцевому підсумку привели їх до розлуки.

Вони намагалися зміцнити шлюб кілька місяців, але не відчували, що включені до цього процесу настільки, наскільки це було, коли вони одружилися минулого року. Це був тяжкий рік,

- сказав джерело виданню E!.

Читайте також: Гучно і дорого: як розводяться голлівудські зірки

Вони «багато часу проводять нарізно», додав інсайдер, і цей час ще скорочуватиметься, оскільки музична кар'єра Сайрус набирає обертів. Поки Хемсворт "хоче жити максимально простим життям, Майлі готується до нової хвилі у своїй творчості", - сказало джерело.

Вона була готова записувати музику і знову повернутися в гру, гастролювати та виступати. Вони виросли та віддалилися один від одного. 

Але ми ще маємо надію на їх возз'єднання. «Майлі та Ліам все ще спілкуються. Рішення розлучитися не було сумбурним, вони вирішили, що зараз перебувають у різних точках свого життя», - заявив наближений до пари. 

Про це повідомив і офіційний представник Сайрус: «Ліам і Майлі домовилися розлучитися на деякий час. Протягом стосунків вони розвивалися, змінюючись як партнери та люди. Зараз вони вирішили, що буде краще, якщо вони зосередяться на собі та своїй кар'єрі. Вони, як і раніше, залишаються відданими батьками для своїх домашніх вихованців. Будь ласка, поважайте їхню приватність».

Ні Сайрус, ні Хемсворт ще не давали коментарів. 

А ось у ситуації Гвінет Пелтроу та її дружина Бреда Фелчака все з точністю до навпаки: після року у шлюбі пара нарешті прийняла рішення жити разом

Статті на тему