UA
  RU

  Стали відомі результати тесту на наркотики переможців Євробачення-2021 

  Редагувати переклад
  Італійській глем-рок групі Менескін не вдалося насолодитися тріумфом без шлейфу підозр. 

  Із переможців пісенного конкурсу Євробачення-2021 італійської групи Менескін було знято всі звинувачення, зокрема ті, які стосувалися вживання наркотиків прямо під час оголошення результатів. Наступного дня після фіналу конкурсу у Мережі з'явилося відео, де соліст гурту Даміано Давид ніби схиляється над столом для того, щоб понюхати кокаїн. Відео відразу стало вірусним, і багато глядачів не полінувались, і в коментарях під роликом розповіли все, що вони думають про переможців Євробачення-2021. 


  Європейський мовний союз ініціював розслідування одразу, як ролик почав поширюватися через Інтернет. Глядачів збентежив той факт, що Даміано різко піднімає голову з-під столу після чергової міні-перемоги групи. 

  Стали відомі результати тесту на наркотики переможців Євробачення-2021.

  21 May 2021, Німеччини, Роттердам: Група «Манескин» (Італія) буде розробляти пляшку «Zitti E Buoni» в Jury Final of the Eurovision Song Contest (ESC) в Ahoy Arena. Photo: Soeren Stache/dpa-Zentralbild/dpa

  EBU був задоволений відсутністю нечесної гри після того, як організація «провела ретельний аналіз фактів, включаючи перевірку всіх наявних відеозаписів», тоді як італійські рокери також пройшли добровільний тест на наркотики, який дав негативний результат. 


  Читай також: Р'Рераїні РІС–РґРеСЂРёРІСЃСЏ герший магазин Kiko Milano

  «В Грінрум не використовувалося жодних наркотиків, і ми вважаємо цей інцидент закритим. Нас турбує той факт, що невірні спекуляції, а також фейкові новини, що пішли, затьмарили дух і результат події, а також несправедливо вплинули на репутацію групи. Ми хочемо ще раз привітати Менескіні побажати їм величезного успіху. Ми з нетерпінням чекаємо на можливість попрацювати з нашими італійськими колегами при підготовці неймовірного Євробачення в Італії наступного року”. 

  Соліст групи Даміано Давид у понеділок пояснив, що він та його колеги були ображені подібними звинуваченнями. Басистка групи Вікторія де Анджеліс додала: "Ми ніколи не вживали наркотики, і нам не хотілося б поширювати подібний посил". 


  Статті на тему