UA
RU

Стало відомо, чому Брітні Спірс раптово видалила свій обліковий запис у Instagram

Редагувати переклад
Поп-діва вирішила зміцнити особисті межі.
Стало відомо, чому Брітні Спірс раптово видалила свій обліковий запис у Instagram-Фото 1

Безсумнівно, соціальні мережі стали частиною як нашого життя, а й знаменитостей. Під час карантину вони стали порятунком для світових селебрітіс: хтось постив корисні лайфхаки, хтось давав онлайн концерти, а комусь просто подобалося ділитися особистими знімками. Винятком не стала і Брітні Спірс.

Поки весь світ спостерігав за її боротьбою з батьком, Instagram став для співачки притулком, де вона могла ділитися своїми думками та новинами з особистого життя. Але після того, як Джеймс Спірс зробив заява, що відмовляється від опікунства - життя виконавиці перекинулося з ніг на голову. По-перше, її бойфренд Сем Асгарі зробив пропозиція руки та серця, а по-друге, Брітні вирішила видалити свій аккаунт у соціальній мережі.

Джерело, наближене до артистки, повідомило виданню Page Six, що це її добровільне рішення:

Зараз вона щаслива і знаходиться у чудовому місці, з чудовими людьми. Її мовчання – це потужний меседж для всіх передплатників, 

- Розповів інсайдер.

Крім Instagram, Брітні Спірс вирішила припинити вести і сторінку в Twitter. Цього разу вона попередила своїх передплатників та залишила прощальний твіт:

Не хвилюйтеся, люди… просто я беру невеликий відпочинок від соціальних мереж, щоби насолодитися своїм нинішнім життям. Я скоро повернусь!,

— порадувала своїх передплатників Брітні.

Читайте також: Алісія Вікандер та Майкл Фассбендер офіційно підтвердили, що стали батьками

Варто зазначити, що відмова від соціальних мереж серед знаменитостей набирає обертів. Все частіше музиканти та актори перестають вести свої сторінки, пояснюючи це бажанням пожити у реальному світі. Нас зовсім не дивує, що поп-принцеса вирішила зробити перерву у віртуальному світі, адже вона починає життя із чистого аркуша. Сподіваємося, що своєю весільною церемонією (якщо вона відбудеться) Спірс все ж таки поділиться з шанувальниками.

Статті на тему