UA
  RU

  Стало відомо, чому Том Круз не бачиться зі своєю донькою

  Редагувати переклад
  56-річний актор не хоче зустрічатися із 12-річною донькою Сурі.
  Стало відомо, чому Том Круз не бачиться зі своєю донькою.

  Том та Сурі Круз. Фото: Getty Images

  І це при тому, що колишня дружина Кеті Холмс не позбавила його прав на опіку. Нещодавно інсайдер розповів виданню Us Weekly, чому актор відмовляється від покладених йому десяти побачень на місяць зі своєю спадкоємицею.


  Кожній людині дозволено бачити свою дитину, якщо вона цього дійсно хоче. Том зробив свій вибір: він не зустрічається з донькою, бо вона не є саєнтологом»,— розповів анонім в інтерв'ю.

  Раніше віра Тома Круза вже неодноразово впливала на його особисті стосунки з близькими людьми. Третій шлюб голлівудського актора зруйнувався саме через те, що Кеті Холмс відмовилася від саєнтологічних переконань та заявила, що бажає виховувати дочку у католицькій вірі.


  Читайте також: КЕТІ ХОЛМС РОЗПОВІЛА ПРО ДОЧКУ, МАТЕРІ І СПОРТИ

  Нещодавно в пресі з'явилася інформація про те, що при розлученні в 2012 році екс-дружина Круза навіть підписала угоду про нерозголошення, згідно з якою вона не має права висловлюватися про Саєнтологічну церкву, послідовником якої є Том.

  До речі, Том Круз не підтримує стосунки не лише із Сурі, а й зі своїми прийомними дітьми від другого шлюбу із Ніколь Кідман. Кілька років тому старша дочка актора, 25-річна Ізабелла, навіть не покликала його на своє весілля, незважаючи на те, що вона поділяє захоплення Тома і є парафіянкою Саєнтологічної церкви.


  Нагадаємо, Том Круз стрибнув із парашутом заради фільму.

  Статті на тему