Edit page title Дивні історії сім'ї Брітні Спірс: дитячі травми та трагічні події
Edit meta description Дивні історії сім'ї Брітні Спірс: дитячі травми та трагічні події - Marie Claire Україна

Close edit interface
UA
RU

Дивні історії сім'ї Брітні Спірс: дитячі травми та трагічні події

Редагувати переклад

Тепер стало зрозуміло, чому зірка тривалий час жила у тиранічних умовах свого батька.

Як відомо, будь-яку девіантну поведінку можна пояснити психологічними травмами, отриманими у дитинстві. Так ось, у сімейства Спірс багато скелетів у шафі.

Дивні історії сім'ї Брітні Спірс: дитячі травми та трагічні події-Фото 1

Журнал Vulture досліджував біографію Брітні Спірс та її сім'ї та з'ясувалося, що вони не були зразковою родиною, а навпаки, вели аморальний спосіб життя. Тому у Брітні склалася така доля, а її батько Джеймі Спірс зазнав аб'юзу та насильства з самого дитинства. Але давайте по порядку.

Біля витоків

Сім'я Спірсів жила у невеликому містечку Кентвуді, штат Луїзіана. Вони не могли похвалитися пристойним рівнем життя, проте у Джеймі було троє братів і сестер. Перше потрясіння у житті Джеймі Спірса сталося у 13 років, коли його новонароджений брат Остін Уейн Спірс помер через 3 дні після народження. Як йшлося у звіті: «дитина була похована під дубом на маленькому цвинтарі».

Мати Джеймі звали Емма Джін Форбс, але всі називали її Джин. Вона була маленького зросту і білявкою. Джин одружилася, коли їй було 16 років. Але й тут не все гладко, адже Джин тричі намагалася накласти на себе руки. І їй таки вдалося це зробити на тому самому місці, де поховали її новонародженого сина Остін.

Через вісім місяців після пригоди Джеймі, Жанін, Джун-молодший та Вільям спостерігали, як їх батько одружився з іншою жінкою Джо Енн у будинку її батьків у Кентвуді. Але це була не остання дружина діда Брітні Спірс.

Батько Джеймі постійно змушував його тренуватися та бігати. Хоча сам хлопчик був зовсім не спортивною комплекцією і його не цікавив спорт, батько тиранічно наполягав на постійних тренуваннях, а якщо зустрічався з непослухом, тягав берега за волосся. Джеймі таки став професійним спортсменом і показував хороші результати у різних видах спорту, ось його самого це не тішило. Відчуваєте, звідки виникло таке ставлення до Брітні?

Джо Енн Спірс була одружена протягом трьох з половиною років, протягом яких, за її словами в суді, він бив її, «постійно наклепував» і жорстоко ставився до неї. За словами її дітей, Джун Остін інституціоналізував Джо Енн проти її волі в психіатричній лікарні, відомої як Мандевіль, місці, яке він називав «божевільним будинком». Після Джун виграв у суді опіку над дітьми, з яких, як стало відомо пізніше, він знущався і ґвалтував.

Батьки Брітні Спірс

Як зрозуміло з поведінки Джеймса, сімейні стосунки вони особливо складувалися. Після весілля Спірс почав сильно пити, якраз у той момент, коли Лінн була вагітна первістком Браяном. Вона подала на розлучення, але Джун Спірс просив її дати ще один шанс його синові, що вона зробила. Після них з'явилася і Брітні, яка дуже була схожа на свою покійну бабусю Джин. З цієї причини їй надали друге ім'я Джин. Схоже, співачка дивувалася, як можна було дати їй ім'я жінки, яка наклала на себе руки, але хіба варто хоч чомусь дивуватися в цій родині.

Джеймі продовжував пити і бив своїх малолітніх дітей, доки Лінн працювала. Але пізніше він став розсудливим і почав активно займатися успіхами Брітні, яка подавала тоді надзвичайні надії. А далі ви знаєте, чим закінчилася ця історія.

 

Статті на тему