UA
RU

Супермодельна колаборація: Брук Шілдс знялася у купальнику на камеру Хелени Крістенсен

Редагувати переклад
У 55 років актриса "Блакитної лагуни" виглядає не гірше, ніж у роки своєї юності.
Супермодельна колаборація: Брук Шілдс знялася у купальнику на камеру Хелени Крістенсен-Фото 1
 

Зустрічаємо колаборацію року — дві найсексапільніші моделі 1990-х об'єдналися для спільної фотосесії. Причому одна з жінок виступила в несподіваній для себе ролі. Хелена Крістенсен приміряла образ фотографа саме для того, щоб зробити неймовірно красиву зйомку купальників. Натхненням для однієї з почесних учасниць “ліги супермоделей 1990-х” стала актриса та культова особистість – Брук Шілдс. 

Протягом останніх кількох днів обидві жінки викладають результат своєї спільної фотосесії, і слід зазначити, що чорно-білі фото вражають.  

55-річна Брук Шілдс заявила про колаборацію минулого тижня, подразнивши своїх передплатників тизером майбутньої фотосесії. На фото акторка була зображена у відрядному яскраво-жовтому купальнику з принтом. 

Супермодельна колаборація: Брук Шілдс знялася у купальнику на камеру Хелени Крістенсен-Фото 2
 

“Працюю над чимось неймовірним зі своєю подругою Хеленою Крістенсен. Ти неймовірна”, - підписала вічна зірка “Блакитної лагуни”. 

Трохи згодом 51-річна Крістенсен також поділилася декількома особливими знімками, серед яких були й чорно-білі зображення своєї близької подруги, яка позує в саду в оточенні квітів. Класичний чорний купальник наголошував на фігурі жінки неймовірно вигідно. 

“Зняти сутність людини не завжди так просто. Хочеться пробратися через складні товщі, що іноді охороняються, щоб відшукати чуттєвість, вразливість, правдивість серця і розуму”, — прокоментувала свою посаду данчанка. 

Супермодельна колаборація: Брук Шілдс знялася у купальнику на камеру Хелени Крістенсен-Фото 3

“Ця жінка – та людина, яка зуміла показати всі ці якості на мою камеру. Я вдячна, що вона в мене є, не лише як об'єкт для натхнення, а як дбайлива, дотепна, чесна подруга. І я неймовірно щаслива стати частиною її особистого проекту, над яким вона так тяжко працювала вже досить багато часу”. 

У відповідь Брук Шілдс також написала Хелені слова вдячності та кохання, підкресливши, що вона у свою чергу теж цінує особисті якості Крістенсен. 

Статті на тему