UA
RU

Чоловік Нікі Мінаж був заарештований

Редагувати переклад
Коханий співачки ще не зрозумів, що з поліцією жарти погані. 

Чоловік Нікі Мінаж був заарештований.

Чоловік американської реп-виконавиці Нікі Мінаж, Кеннет Петті, був заарештований каліфорнійською поліцією. Про це повідомляє закордонне видання. TMZ

Справа в тому, що в США існує незвичайне правило: коли злочинці переміщуються зі штату в штат, вони повинні зареєструвати себе як порушники закону. Кеннет Петті вважався "потенційно небезпечним для суспільства" в Нью-Йорку з 1995 року, а при переїзді до штату Каліфорнія коханий Нікі Мінаж вирішив цього не робити, за що і був арештований владою. 

Читайте також: Джессіка Біл відзначила день народження з Джастіном Тімберлейком

Судячи з інформації ЗМІ, у листопаді минулого року Кеннет Петті також був затриманий за порушення закону, проте тоді за нього було внесено заставу у розмірі 20 тисяч доларів. Зараз поліція штату Каліфорнія вимагає не лише заставу у розмірі 100 тисяч доларів, а й обмеження свободи Кеннета у вигляді домашнього арешту. 

Зазначимо, що суд над чоловіком Нікі Мінаж призначений на 23 березня. Якщо до цього часу коханий знаменитості не пройде всі процедури, встановлені законом, йому може загрожувати ув'язнення на строк до 10 років. 

Нагадаємо, раніше Мінаж спростовувала винність Кеннета Петті у зґвалтуванні, переконуючи, що «йому було 15 років, їй було 16… вони були у стосунках».