UA
  RU

  Весілля принцеси Беатріс може бути скасовано через епідемію коронавірусу

  Редагувати переклад
  Родичі майбутнього чоловіка Беатріс проживають в Італії, де нині оголошено карантин. 

  Весілля принцеси Беатріс може бути скасовано через епідемію коронавірусу.

  Весілля 31-річної принцеси Беатріс та 37-річного італійського аристократа Едоардо Мапеллі-Моцці перебуває під загрозою зриву. Про це повідомляє закордонне видання The Telegraph.

  Королівський інсайдер назвав можливу причину перенесення одруження - нею став карантин, на якому зараз знаходиться Італія. Справа в тому, що родичі Едоардо проживають на території Італії, а отже, не зможуть виїхати за її межі. 

  Немає жодних припущень про те, чи залишиться Італія невиїзною до кінця травня, але, очевидно, все це позначиться на списку гостей. 

  - Розповідає королівський інсайдер. 

  Читайте також: Останні (і найкращі) виходи Меган Маркл у статусі герцогині

  Джерела також зазначають, що на весіллі навряд чи буде присутній 99-річний принц Філіп, чоловік королеви Єлизавети II. Йому доведеться пропустити торжество, якщо епідемія коронавірусу досягне великих масштабів. 

  У лютому цього року стало відомо, що весілля принцеси Беатріс та її коханого має відбутися 29 травня у палаці Святого Джеймса у Лондоні. Нагадаємо, пропозиція своїй дівчині Едоардо Мапеллі-Моцці зробив під час спільного відпочинку в Італії, а Букінгемський палац офіційно оголосив цю новину у вересні 2019 року. 

  Статті на тему