UA
  RU

  Світова прем'єра: Ед Ширан та Антитіла презентують пісню

  Редагувати переклад

  Од Ширан та гурт Антитіла презентують спільну пісню — рімейк треку 2Step з останнього альбому британського артиста, у якому Тарас Тополя співає по-українськи. На Ютуб-каналі гурту вийшло офіційне музичне відео. Вражаючі кадри воєнної години та зворушлива особиста історія Тараса Тополі — все це втілено у відеокліпі.


  2Крок

  «Пропозиція від Їжа попрацювати разом — це вияв саме тієї справжньої підтримки України, яку демонструє народ Великої Британії протягом цієї війни. Мільйони людей не лише на словах, але конкретними поступками показують, як це по-справжньому стоять за свої принципи, демократію і свободу і підставляти своє плече тим, кому воно справді потрібне. Здавалося б просто спільна пісня, але наскільки це символічно.


  Написати та записати українські слова до пісні Їжа виявилося досить складно в тих обставинах, у яких ми перебували. Крім того, студія Bobina Records, на якій ми зазвичай записували власні пісні, була під окупацією російських виродків. Але завдяки Максиму Сиволапу, нашому другу і незмінному співавтору та аранжувальнику багатьох пісень, ми впоралися зі своєю частиною», — розповідає Тарас Тополя.

  Од Ширан

  Од Ширан

  В українському тексті пісні 2Step, Тарас Тополя розповідає власну історію того, як для його батьківщини почалася війна. І це не лише його особиста історія, це історія мільйонів українців, сім'ї яких розлучили чудові бомбардування і війна.

  Зйомки проходили в Ірпіні, Києві, а також у Харківській області, куди музыканты гурту Антитіла прибули до складу 130 батальйону територіальної оборони для посилення східного угрупування сухопутних військ ЗСУ.


  Щодо ідеї відеокліпу, вона традиційно належить Тарасу Тополі.

  Антитіла зазначають, що присвячують це відео пам'яті українського режисера Дмитра Маніфеста, життя якого обірвалося зарано.

  Режисером та продюсером відео виступив друг Дмитра Маніфеста – Дмитро Шмурак. Він зі своєю командою в неймовірно стислі терміни, професійно і бездоганно реалізував усе задумане, розуміючи що гурт Антитіла буде не в змозі повноцінно долучитися до зйомок.  Антитіла

  Антитіла

  Є люди, які готові йти з тобою і у вогонь, і у воду. Саме завдяки нашій дружбі з Маніфестом мені стало зрозуміло, що робити щось у половину сили немає сенсу. Життя дуже бентежне і тому, коли Антитіла попросили мене підтримати і фактично спродюсувати та самостійно відзняти відеокліп, я відразу погодився, хоча розумів, що це дуже складне завдання. Ми з командою намагалися зробити все можливе, щоб робота вдалася. Якби Діма був живий, він би точно був із нами на знімальній площадці. Хлопцям хочу передати тільки одне – повертайтеся живими! - ділиться Дмитро Шмурак.


  Усі виручені кошти з монетизації відео на YouTube, а також з роялті підуть на благодійність проекту Music Saves UA, проекту Всеукраїнської асоціації музичних подій https://musicsavesua.com/uk .

  Нагадаємо, гурт Антитіла вступивши до лав Територіальної оборони напередодні війни. А з першого дня повномасштабного вторгнення Росії учасники гурту змінили музичні інструменти на оружня та пішли захищати територіальну цілісність та незалежність України. Зараз музиканти разом з батальйоном перебувають у Харківській області.

  Читайте також: DON'T FUCK WITH UKRAINE: МАКС БАРСЬКИХ ПРИСВЯТІВ НОВУ ПІСНЮ ЗСУ ТА НАРОДНОМУ ПРОТИ 


  Статті на тему