UA
  RU

  Син Анджеліни Джолі дав перший коментар щодо своїх відносин із Бредом Піттом

  Редагувати переклад
  Здається, Меддокс ще не охолонув після конфлікту з батьком. 

  Син Анджеліни Джолі дав перший коментар щодо своїх відносин із Бредом Піттом-Фото 1


  Минуло менше місяця, як голлівудська актриса Анджеліна Джолі відправила свого сина, Меддокса, на навчання до університету Йонсей у Сеулі, Південна Корея. З першого дня перебування там хлопця переслідують журналісти з питаннями про Джолі та Бред Пітт, прийомного батька Меддокса.

  Новий студент розповів пресі, що зараз він зосереджений лише на навчанні. Також Медокс додав, що він живе у гуртожитку, поки не говорить корейською і не любить k-pop.


  Читайте також: Кайлі Дженнер із бойфрендом знялися для Playboy

  Я не знаю, чи він приїде до мене. Все, що має відбутися, обов'язково станеться,

  — відповів Меддокс на запитання журналістів про Пітта.


  Як відомо, відносини хлопця з Піттом стали напруженішими після того, як вони посварилися на борту літака. Після цієї ситуації Меддокс відмовився бачитися зі своїм батьком. А ось із мамою у нього завжди були близькі стосунки. 2017 року вони навіть разом продюсували фільм. Тоді Меддокс сказав, що йому «дуже подобається працювати разом із мамою».

  У свою чергу, Джолі також трепетно ​​ставиться до свого сина. У недавньому інтерв'ю вона розповіла, якою намагається бути для своїх дітей:

  Я вважаю, що мої діти — сильні особи, але ще неупереджені. Я намагаюся подавати їм приклад і бути доброю і люб'язною, як і моя мама, і люблячою, і терпимою. Нам потрібно підготувати наступне покоління, бо так багато всього відбувається у світі — вони не готові до цього.  У той час, поки 18-річний Меддокс Джолі-Пітт присвячує себе навчанню, 15-річна актриса Міллі Боббі Браун готується до ролі продюсер нової драми на Netflix.

  Статті на тему