UA
RU

Син супермоделі 1990-х Хелен Крістенсен звинувачений у нападі

Редагувати переклад
21-річний Мінгус Рейдес заарештовано. 
Син супермоделі 1990-х Хелен Крістенсен звинуватили у нападі-Фото 1

Син Нормана Рейдеса та Хелени Крістенсен 21-річний Мінгус виявився втягнутим у гучний скандал. 

Увечері у п'ятницю Мінгус був заарештований за напад на жінку, що сталася у Нью-Йорку. 

Як заявляє влада, вони відповіли на дзвінок о 911 о 22:15 за місцевим часом, під час якого їм заявили про напад, який стався біля перетину вулиць Малберрі і Бакстер. 

24-річна жінка, чия особистість залишається в таємниці, повідомила поліції, що у неї була словесна суперечка з невідомим чоловіком, у якому після впізнали сина супермоделі Хелени Крістенсен - Мінгуса. 

Жінка наголосила, що хлопець вдарив її в обличчя. Поліція повідомила, що у дівчини одразу ж утворився слід від удару під лівим оком. Влада допомогла постраждалій дістатися до шпиталю Нью-Йорка, де її здоров'я було стабілізовано. 

Після інциденту Мінгус поспілкувався з виданням The New York Daily News. В ході інтерв'ю хлопець зізнався, що жінка та її друзі переслідували Мінгуса та його компанію після того, як усі вони відвідали фестиваль San Gennaro у Нью-Йорку, що проходив у районі Маленька Італія. 

Описуючи інцидент, хлопець зізнався, що постраждала жінка здавалася п'яною. Коли вона та її друзі попрямували у бік Мінгусу, він почав захищатися, виставивши руки вперед, що зрештою обернулося травмою. Син супермоделі назвав подію випадковістю. 

Син супермоделі 1990-х Хелен Крістенсен звинуватили у нападі-Фото 2

Читай також: Меган Маркл говорила про рівність у образі за 30 тисяч доларів 

“Це був інстинкт. Я відреагував на їхню агресію, бо боявся за безпеку нашої групи. Ми не думали, що все зайде так далеко, але ці п'ятьох дівчат переслідували нас, кидалися їжею і кричали. Ми сказали їм, дати нам спокій, але вони продовжували, і навіть погрожували, що завдадуть біль моїй дівчині та її другу. Вочевидь, що це дівчата перебували під впливом певних речовин, і просто наривалися на бійку”. 

Коли Мінгус та його група дійшли до кута, то дівчата напали на нього: одна потягла модель за волосся ззаду, а інша вилила йому воду. 

Хлопець наполягає на тому, що удар стався випадково, оскільки намагався захистити обличчя від нападу. Після цього до сутички швидко приєдналася поліція. Представник влади побачив, що одну з дівчат поранено, і відмовляється слухати контекст. 

За словами поліції, Мінгусу виписали штраф за злочинний напад. Тепер його появи очікують у суді наступного тижня, де він має відповісти на звинувачення, висунуті проти нього. 

Що ж до батьків Мінгусу — Нормана та Крістенсен, то жоден із них не став коментувати подію. 

 
 

Статті на тему