UA
  RU

  Танцюючий мільйонер Джанлука Ваккі у Києві

  Редагувати переклад

  Редакція Marie Claire побувала на прес-конференції мільйонера Джанлукі Ваккі, чия Instagram-сторінка нещодавно підірвала Інтернет. Італієць приїхав до Києва відіграти діджей-сет у новому закладі White Terrace by Kelembet. Що Джанлука розповів про себе?


  Джанлука Ваккі

  Про фізичну форму та спосіб життя


   «Коли я втомився і почуваюся не у формі – йду займатись у спортзал. Фізичне та інтелектуальне тренування обов'язкові щодня. Для другого читаю, спілкуюся з людьми. З боку мій спосіб життя може здатися хаотичним, але це є результатом суворої дисципліни».

  Про любов до себе

  «Любити себе – це обов'язок, а чи не недолік. Я не довіряю тим людям, які не люблять себе. У той же час мій недолік - надмірна прискіпливість до себе».


  Про жінок

  «Жінка не повинна слідувати за чоловіком усюди, вона має бути вільною. Моя дружина не приїхала до Києва зі мною, бо вона й так щодня слухає мої діджі-сети вдома. Вона залишилася вдома працювати над колекцією одягу, що для неї важливо».

  Про стиль  «Мати стиль для мене – це не мати стиль. Сьогодні я одягаюсь в одному стилі, завтра – в іншому, на третій день можу ці два стилі змішати».

  Джанлука Ваккі у Києві


  Про засіб від похмілля

  «Найкращий засіб від похмілля – пити багато води до, під час та після».

  Про татуювання


  «Перше татуювання з'явилося у мене в 34 роки. Татуювання не можна робити просто так, вони повинні бути вистражданими, інакше якщо ти зробиш татуювання з естетичною метою, потім покаєшся. Я наголошую на татуюваннях значні моменти в житті. На даний момент на моєму тілі близько 100 татуювань, точну кількість не можу сказати.

  Джанлука Ваккі у Києві

  Про успіх

  Що для мене успіх? Це бути дуже дисциплінованим, вірити у мрії, здійснювати мрії, але при цьому не забувати про повагу до інших людей. Я називаю себе global entertainer».

  Про найближче майбутнє

  «Не знаю, чим займатимусь завтра. Можу зробити що завгодно – у мене немає буржуазних забобонів».

  Статті на тему