UA
RU

Тату-модель Zombie Boy помер у віці 32 років

Редагувати переклад
Справжнє ім'я хлопця – Рік Дженест. 
Тату-модель Zombie Boy помер у віці 32 роки.

Помер Zombie Boy. Фото: instagram.com/zombieboyofficial

Про те, що тату-модель із Канади Рік Дженест, відомий під псевдонімом Zombie Boy, помер 3 серпня, повідомили в ЗМІ. Чоловік був популярний завдяки численним татуюванням, нанесеним на все тіло, у тому числі й на обличчя.

Інформацію підтвердили у місцевій поліції. Хлопця знайшли мертвим у своїй квартирі в Монреалі. Як з'ясувало Radio-Canada, він страждав від психічного розладу і наклав на себе руки.

Ріку було лише 32 роки. Він двічі потрапив до Книги рекордів Гіннес, як людина з найбільшою кількістю татуювань кісток на тілі - 139, і з найбільшою кількістю татуювань комах - 176.

Тату-модель Zombie Boy помер у віці 32 роки.

Zombie Boy. Фото: instagram.com/zombieboyofficial

Прізвисько «Зомбі хлопчик» Рік отримав у 15 років. Тоді йому довелося пройти операцію видалення пухлини головного мозку.

Найбільшу популярність він набув після участі у кліпі Леді Гагі «Born This Way». Співачка також написала про його смерть у своєму Twitter, підтвердивши інформацію про суїцид:

Нам потрібно більше працювати над зміною цілої культури, вивести психічне здоров'я на перший план і позбавитися забобонів, про які ми не можемо говорити. Якщо ви страждаєте, зателефонуйте другу або сім'ї. Ми повинні врятувати одне одного».

Статті на тему