UA
RU

Темна сторона особняка Х'ю Хефнера: моделі Playboy про їхнє складне життя в ролі “зайчиків”

Редагувати переклад
Що насправді змушував робити засновник журналу Playboy своїх підлеглих-моделей.
Темна сторона особняка Х'ю Хефнера: моделі Playboy про їхнє складне життя в ролі "зайчиків"-Фото 1

24 січня відбудеться прем'єра документального фільму "Секрети Playboy", в якому розповідатиметься про шокуючі моменти життя в особняку. Продюсери знімуть 10 частин, де представлені інтерв'ю моделей і знаменитостей, які були причетні до життя Х'ю Хефнера, повідомляє видання Daily Mail.

Що відомо вже сьогодні про нетрадиційні дії мільйонера-підприємця? Перший номер журналу Playboy вийшов, коли Хефнер було всього 27 років. Тоді на обкладинці з'явилася секс-ікона того часу Мерилін Монро, і це дало колосальний успіх виданню. Після того, як журнал почав користуватися величезною популярністю, на виручені гроші Х'ю відкрив мережу VIP-клубів "для своїх", де кожному члену видавався особливий перепустку в особняк. Головним козирем вечірок у клубах Хефнера було те, що всіх обслуговували дівчата модельної зовнішності, у костюмах "зайчиків" і з ними можна було робити все, що заманеться.

Багато дівчат мріяли потрапити в цю тусовку, щоб після "пробити" собі дорогу в телевізійне майбутнє, але ті, кому вдалося побувати в цьому "клубі", кажуть, що не все так райдужно, як здавалося спершу:

То справді був певний культ. Дівчатам вселяли, що вони частина сім'ї, про них нібито дбали і доглядали. Але це все було примарно,

- Каже колишній директор з просування Playmate Мікі Гарсіа.

Темна сторона особняка Х'ю Хефнера: моделі Playboy про їхнє складне життя в ролі "зайчиків"-Фото 2

Колишня модель ПіДжей Мастен розповіла, що в особняку діялися жахливі речі, які навіть аморальними назвати складно. Так, наприклад, вона згадала, як одного разу в маєток привезли порноактрису з 70-х Лінду Лавлейс, вона була в стані сильного алкогольного сп'яніння та під впливом наркотиків. Хефнер зґвалтував дівчину, а потім змусив ублагати німецьку вівчарку, яка охороняла територію.

Усі сміялися, коли вона вийшла із лімузина. Лінда була п'яна і під дією наркотиків. Раптом звідкись з'являється німецька вівчарка. Вони змусили її зайнятися оральним сексом із німецькою вівчаркою. Хочете поговорити про розпусту? Це було підло!

- Згадала ПіДжей Мастен.

Наркотики завжди були частиною розваг у Х'ю Хефнера. Він часто "накачував" своїх "зайчиків" забороненими речовинами, щоб їм було легше брати участь в оргіях, які особисто вигадував Х'ю Хефнер і брав участь у них. Одна модель розповіла, що їй доводилося брати участь у групових оргіях протягом п'яти днів.

Читайте також: Дочка Різ Візерспун потрапила під хвилю критики через ґендерні висловлювання 

Темна сторона особняка Х'ю Хефнера: моделі Playboy про їхнє складне життя в ролі "зайчиків"-Фото 3

Instagram/@hollymadison

Трохи пізніше підприємець обрав собі постійних сім подружок, із якими проводив час або одночасно, або по черзі. "Любіміця" Х'ю Хефнера Холлі Медісон раніше зізналася, що вона добровільно прийшла у знаменитий особняк, щоб побудувати модельну кар'єру. Вона навіть закохалася в Хефнера, але вже після зрозуміла, що він вважав її за свою власність, не більше. Заради нього Медісон зробила кілька пластичних операцій, внаслідок чого сильно пошкодувала.

Я все виконувала механічно та просто повторювала за іншими дівчатами. Було гидко, що Хеф категорично відмовлявся оберігатися,

- Згадувала модель.

Також вона зізналася, що підприємець не дозволяв їм будувати кар'єру поза особняком та забороняв бачитися з іншими чоловіками. Ще обмеження були у зовнішньому вигляді дівчат: Хефнер не дозволяв "зайчикам" фарбувати губи червоною помадою, а якщо хтось його не послухається, господар лютував.

Нагадаємо, що Х'ю Хефнер помер у 2017 році у віці 92 років і до самих своїх останніх днів він влаштовував вечірки та оргії за участю моделей та порноактрис, хоча сам був лише доглядачем через похилий вік.

Статті на тему