UA
RU

The Hardkiss представлятиме пісню «Як ти?»

Редагувати переклад
The Hardkiss представляти пісню «Як ти?». Кошти від прослуховувань пісні на стірінгових платформах підуть на гуманітарні потреби, викликані військовим вторгненням Росії на територію України.

The Hardkiss 1

"Як ти?" - Нове "я люблю тобі". Так починається мій кожний ранок, день і вечір з батьками, командою, друзями. Як і у кожного українця. У цих двох словах наша любов, турбота, переживання, страх. Найважливіше, щоб відповіли на дзвінок та повідомлення, лише тоді видихаєш. Місяць я не наважувалася сісти писати, мене охоплювала ненависть і лють. А потім я вирішила, що не зможу інакше пережити ці емоції, чи потрібно викричати цей біль. Я відчуваю, що будуть ще написані пісні про вдячність і захоплення нашою нацією у боротьбі з російськими оккупантами. А поки що — «Як ти?», — Юлія Саніна, фронтвумен The Hardkiss

Слухайте "Як ти?" на всіх стримінгових платформах: thehardkiss.fanlink.to/yakty. Кошти від прослуховувань пісні підуть на гуманітарні потреби, викликані військовим вторгненням Росії на територію України.

Читайте також: МАКС БАРСЬКИХ АНОНСУВАХ ВИХІД НОВОГО ТРЕКУ НА ПІДТРИМКУ ЗСУ

Статті на тему