UA
  RU

  The Weeknd натякнув, що його новий альбом присвячений пандемії та руху Black Lives Matter 

  Редагувати переклад
  "після Годин для мене не лише предмет мистецтва, а й можливість позначити своє присутність в індустрії”, - розповів співак. 

  The Weeknd натякнув, що його новий альбом присвячений пандемії та руху Black Lives Matter -Фото 1


  Нещодавно популярний виконавець повне г, повне г,, показали, від, номер, XNUMX Тиждень натякнув, що його новий збірник натхненний тими аспектами життя, які особливо яскраво виявилися у 2020 році.

  Раніше цього місяця канадський співак і лауреат премії "Греммі" розповів про деякі важливі теми, над якими він розмірковував останнім часом. Саме вони можуть стати натхненням для наступного релізу. 


  “Під час пандемії я був набагато креативнішим, ніж зазвичай. Епідемія, рух Black Місце проживання Матерія і напруженість, пов'язана з виборами, здебільшого викликала в мене почуття подяки за те, що я маю. У тому числі за людей, які завжди поряд”.  

  У співака тепер набагато більше часу, щоб відточувати своє ремесло, бо пандемія завадила йому вирушити у турне зі своїм новим альбомом. після Hours. Його перший концерт був спочатку намічений на 11 червня у Ванкувері, Канада. Проте відповідно до заходів безпеки COVID-19 тур було офіційно перенесено на 12 червня 2021 року, і стартувати має на батьківщині виконавця. 

  Музикант також розповів про своє африканське походження, яке, за його словами, багато в чому сприяє його фірмовому звучанню.  


  The Weeknd натякнув, що його новий альбом присвячений пандемії та руху Black Lives Matter -Фото 2

  «Мій природний співочий голос був натхненний та сформований ефіопською музикою. Чим старший я ставав, тим більше я слухав і мій голос ставав хамелеоном. З кожним новим альбомом я приміряв нові образи. Наслідуючи свій власний шлях і порушуючи норми, я впливаю на інших». 

  Читай також: Лінія догляду за обличчям – найкращий подарунок для мами  Зовсім недавно повне г, повне г,, показали, від, номер, XNUMX Тиждень разом із декількома іншими артистами, у тому числі з Ліл Уейном, Дрейком та Холзі, висловив свої особисті претензії до Академії звукозапису.  

  В твітти він висловив невдоволення зневагою з боку Академії до його останньої роботи.  


  «Греммі, як і раніше корумпована. Ви повинні мені, моїм шанувальникам та прозорості індустрії».  

  Дехто припустив, що відсутність у зірки номінацій на Греммі у 2020 році могла бути відображенням його рішення виступити у перерві Суперкубка, але голова Академії звукозапису, тимчасовий президент та генеральний директор Харві Мейсон-молодший швидко спростував це твердженнярозповівши виданню ЛЮДИ про те, що майбутній виступ повне г, повне г,, показали, від, номер, XNUMX Тиждень «У жодному разі» не могло «вплинути на процес номінації». 

  «Ми розуміємо, що повне г, повне г,, показали, від, номер, XNUMX Тиждень розчарований тим, що не був номінований», - сказав Мейсон-молодший у заяві. «Я був здивований і можу поспівчувати тому, що він переживає. Його музика цього року була чудовою, а його внесок у музичну спільноту та світ загалом гідний загального захоплення. 


  Статті на тему