UA
RU

Гвен Стефані та Гевін Россдейл розлучаються

Редагувати переклад

Цілий рік преса готувалася до розриву однієї з найміцніших зіркових пар, і це, на жаль, сталося. Гвен Стефані та Гевін Россдейл розлучаються після 13 років шлюбу.

Гвен Стефані та Гевін Россдейл

Нещодавно Гвен Стефані та Гевін Россдейл зізналися, що відвідують сімейного психолога, і нам здалося, що справи у пари пішли на лад. Але ми помилилися. Сьогодні вранці Ґвен сказала, що подала на розлучення. Офіційна заява, за традицією, свідчить, що подружжя зберігатиме дружні стосунки заради своїх дітей. Їх, до речі, у пари троє: сини Кінгтон (9 років), Зума (через місяць виповниться 7) та Аполло (півтора року).

Гвен і Гевін вже подали заяву на спільну опіку і, за попередньою домовленістю, розділять майно навпіл, оскільки не укладали шлюбного договору. При цьому статки Стефані оцінюють у $80 мільйонів, а Россдейла — у $35 мільйонів.

Читайте також: Як пережити розлучення: поради психолога

Нагадаємо, що минулого місяця розпалася ще одна голлівудська родина. Дженніфер Гарнер та Бен Аффлек. Цю новину користувачі Інтернету сприйняли болісно, ​​заявивши, що вчинок пари вбив віру у вічне кохання. Здається, Гвен Стефані та Гевін Россдейл лише підлили олії у вогонь!

Статті по темі:

Зіркові розлучення: знаменитості після розлучення
У США дозволили розлучатися через Facebook

Статті на тему