UA
RU

Тільки для друзів: Меган Маркл мав свій секретний аккаунт в Instagram

Правила у тому, щоб їх порушувати, як це робить колишня актриса.
Тільки для друзів: Меган Маркл мав свій секретний аккаунт у Instagram-Фото 1

За останні кілька років життя Меган Маркл змінилося до невпізнання. Зараз вона одружена з справжнім принцом, проводить більшу частину часу у палацах і через пару місяців народить дитину королівської крові. Але заради цього їй довелося піти на деякі жертви, наприклад відмовитися від соціальних мереж.

Коли Меган все ж таки зважилася стати герцогінею Сассекської, її акаунти у всіх соцмережах були видалені. Це робиться для того, щоб зберегти конфіденційність членів королівської сім'ї. Представникам монархії, які ведуть публічний спосіб життя, а це принц Гаррі, принц Вільям, Кейт Міддлтон і нещодавно Меган, заборонено мати власні облікові записи в соціальних мережах.

Читайте також: 6 ПОСЕРЕДНІХ ОБРАЗІВ ВІД ЧЛЕНІВ КОРОЛІВСЬКИХ СІМЕЙ

Тим не менш, видання The Sun провело власне розслідування і дійшло висновку, що герцогиня Сассекська так само одержима Instagram, як і кожен з нас: вона не змогла втриматись і завела прихований профіль. У статті йдеться про те, що вона створила засекречену сторінку, щоб обмінюватися лайками зі своїми друзями. Насправді, Маркл навчилася цьому прийому у свого чоловіка-конспіратора — всім відомо, що принц Гаррі багато років переховувався під ім'ям «Спайк Веллс» у Facebook.

Тільки для друзів: Меган Маркл мав свій секретний аккаунт у Instagram-Фото 2

@megandharryofsussex

Але не поспішайте шукати таємний обліковий запис Меган Маркл - ви його не знайдете. Все тому, що герцогиня видалила профіль напередодні Різдва. Як повідомляє The Sun, таке рішення було ухвалено для того, щоб «захистити її психічне здоров'я» від нападів ЗМІ та таблоїдів.

Статті на тему