UA
  RU

  Том Холланд показав романтичне селфі з Зендая у її 25-й день народження. 

  Редагувати переклад
  Плітки у тому, що актори зустрічаються стають дедалі менш неймовірними. 
  
  Том Холланд показав романтичне селфі з Зендая в її 25-й день народження.

  Пітер Паркер має кілька сюрпризів для його солодкої Ем-Джей на честь її дня народження.  

  Так у середу в інстаграмі Том Холланд опублікував миле фото зі зйомок останнього фільму про Людину-павука. На фото зображено самого актора, який сидить перед дзеркалом у гримерній, а ззаду його обіймає екранна подружка, роль якої виконала Зендая. 

  “Моя Ем-Джей, бажаю тобі найщасливішого дня народження. Набери мене, коли прокинешся. Цілу”, - написав хлопець. 

  "Вже дзвоню", - відповіла іменинниця. 

  25-річні актори підтвердили свої стосунки у липні за допомогою низки фото, на яких зірки поводяться досить чуттєво та любовно. Потім вони разом вирушили на весілля, де також трималися одне з одним дуже мило. Однак на словах ні Том, ні Зендая не підтверджували свого роману. Знаючи їх, можна легко говорити про те, що це якийсь особливо продуманий і хитрий розіграш, або просто бажання привернути увагу до себе на тлі виходу нового фільму про “Людину-павука”. 

  Деякі чутки стверджують, що Том та Зендая почали зустрічатися ще у 2017 році, коли вони й познайомилися на зйомках фільму “Людина-павук: Повернення додому”. 

  «Вони були дуже обережні, щоб зберегти конфіденційність і приховати від громадськості свої стосунки, але вони їздили до спільних відпусток, а зараз намагаються проводити якнайбільше часу один з одним», — розповів інсайдер виданню Люди в липні 2017 року. 

  Том Холланд показав романтичне селфі з Зендая в її 25-й день народження.

  На той час пара посміялася над репортажем у соціальних мережах.   

  Читай також: Чайна церемонія: Бренд POUSTOVIT презентує нову осінньо-зимову колекцію 2021

  “Почекайте, зачекайте… мені найбільше подобається, коли кажуть, що ми їздили разом у відпустку! Я була на відпочинку вже багато років! А ти, Том Холланд?”, — Зендая написала у Твіттері. 

  "Тільки якщо прес-тур вважається", - відповів Холланд. 

  Незрозуміло, як довго тривала ця, за чутками, інтрига, бо до липня 2019 року Холланд був помічений, тримаючись за руки з Олівією Болтон у лондонському Гайд-парку.   

  Проте джерела повідомили виданню The Sun у квітні 2020 року, що Холланд та Болтон розлучилися і хочуть просто залишитися друзями.  

  Зендая також намагалася рухатися далі після свого передбачуваного роману з Холландом, зустрічаючись із колегою з серіалу “Ейфорія” Джейкобом Елорді у період із серпня 2019 року до березня 2020 року.  

  Оскільки вже в грудні на екрани вийде черговий проект про незрівнянного Пітера Паркера, подібна мішура може бути лише примарною надією фанатів на стосунки між улюбленою кінопарою. 

   

  Статті на тему