UA
  RU

  ТОП-5 саундтреків із кіно від Jamala

  Редагувати переклад
  Після її пронизливого виконання кіно саундтреків "Чому квіти мають очі" ("Поводир"), "Обіцянка" ("Моя бабуся Фанні Каплан), "Ціна правді" ("Гарет Джонс. Ціна правді") завжди хотілося дізнатися, які саундтреки з кіно ставить на повтор українська кримськотатарська співачка та актриса Jamala.

  ТОП-5 саундтреків із кіно від Jamala-Фото 1


  "Велика маленька брехня" / Big Little Lies, 2017

  Неймовірний саундтрек від Michael Kiwanuka. Заголовна пісня Cold Little Heart тепер завжди асоціюватиметься у мене з місцями, в яких я ще не була, але дуже хочу — Центральне узбережжя Каліфорнії. Тепер саме так я собі його й уявляю під ці звуки.


  "Вічне сяйво чистого розуму" / Eternal Sunshine of the Spotless Mind, 2004

  Чудовий фільм та чудовий саундтрек. Люблю його за неймовірну глибину. Особливо кавер Everybody's Got To Learn Sometime у виконанні Beck.

  "Не час помирати" / No Time to Die, 2021

  Я захоплююсь талантом Billie Eilish, вважаю її творчість свіжим ковтком повітря у сучасній музиці. Для мене це новий Billie Holiday. Тому нічого дивного, що саундтрек нової частини Бондіани довірив саме їй. Пісня вийшла чудовою, я, до речі, теж записала свою версію на карантині.


   

  Гарет Джонс. Ціна правди» / Obywatel Jones, 2019

  Цей фільм для мене дуже важливий та знаковий. Рідко коли про Україну говорять мовою великого кіно, ще рідше дотримуються історичної достовірності. Агнешці Холланд це вдалося, адже вона одна із найкращих європейських режисерів сучасності. Я дуже рада, що мені запропонували записати саундтрек для цієї картини, для мене це велика честь.  «Охоронець» / The Bodyguard, 1992

  Боюся бути передбачуваною, але я включу до свого Топ-5 саундтреку фільму “Охоронець”. Звичайно ж, насамперед, через I will always love you. Незважаючи на те, що пісня заїжджена, і всі від неї втомилися, вона справді геніальна. І хоча це теж кавер у виконанні Whitney Houston, саме ця пісня забезпечила їй звання найкращої поп-співачки сторіччя. Такого поєднання краси, голосу, тембру та душі в поп-музиці поки що не зустрічалося.


  Читайте також: ЯКІ САУНДТРЕКИ З КІНО ВИ СТАВИЛИ БАГАТО РАЗІВ НА ПОВТОР: SUPER DJ MAVR

  Статті на тему