UA
  RU

  У Дрейка є дитина від актриси фільмів для дорослих

  Редагувати переклад
  Американський репер розповів правду у своєму новому альбомі.
  У Дрейка є дитина від актриси фільмів для дорослих.

  Дрейк. Фото: instagram.com/champagnepapi

  Останнім часом виконавці дедалі частіше шокують своїх шанувальників через творчість. Чи це боязнь сказати правду відкрито, чи чудовий піар. Спочатку фурор справили Бейонсе та Джей Зі, які розповіли про розлад у парі та зради, а тепер і репер Дрейк.

  Він випустив новий альбом Scorpion і в одній з нових пісень вперше розповів про свого сина.

  Читай також: ДРЕЙК НАПИСАВ ПІСНЮ ПРО LOUIS VUITTON

  2017 року з'явилися, що акторка фільмів для дорослих Софі Брюссо вагітна від Дрейка. У розмові з журналістами репер все заперечував, однак одне із зарубіжних видань опублікувало листування двох екс-закоханих. Згідно з повідомленнями, Дрейк звинуватив Софі у спробі «заробити» на цій історії та вимагав її зробити аборт, проте дівчина не погодилася. Восени 2017 року дівчина народила сина, якого назвала Адонісом. 

  Я не приховував свою дитину від світу, я приховував цей світ від дитини. Світ, де багато порожніх душ, які прокидаються, щоб подивитись дебати», – каже у пісні Дрейк.

   

  3 weeks post-partum, maman très heureuse d'un merveilleux petit garçon 😇

  Опублікувати за Софі (@sophieknowsbetter)

  Репер розповів і про свої взаємини з матір'ю дитини:

  Вона не була моєю любов'ю, як Біллі Джин. Але ця дитина моя. Ми зустрічалися з нею лише двічі. Два рази! Я ненавиджу фразу «батько-одинак». У кожному альбомі я кидав виклик своїм батькам, а тепер я соромлюся сказати їм, що у мене є дитина і вона живе не зі мною».

  Нагадаємо, Дрейк раніше перебував у стосунках із Дженніфер Лопес. Зірки проводили багато часу разом і публікували у соціальних мережах милі знімки в обіймах один одного. Проте роман завершився швидко. 

  Статті на тему