UA
RU

У Кріса Еванса з'явилася нова пасія: хто вона

Редагувати переклад

Не дивно, що відразу після отримання звання "Найсексуальніший чоловік планети", Кріс Еванс відкрив завісу свого особистого життя.

Серце актора було не зайняте до деяких пір, але тепер стало відомо, що він зустрічається з дівчиною на 16 років молодшою ​​за нього.

 
 
 
 
 
Переглянути цю публікацію в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Публікація від Christopher Robert Evans 🌎 (@chrisevansfan38)

Коханню всі віки покірні – це доводить Кріс Еванс, який зустрічається з актрисою Альбою Баптистою. 41-річний актор і його 25-річна пасія не афішують своїх стосунків, але джерело, наближене до них, розповіло Page Six, що пара зустрічається "вже більше року і Кріс ще ніколи не був таким щасливим."

Альба Баптиста – актриса, яка більше відома своєю роллю у серіалі “Місіс Харріс їде до Парижа”. Вона розмовляє п'ятьма мовами і є дочкою інженера та перекладача, а також надала «велику гуманітарну допомогу» дитячому будинку в Камбоджі.

Читайте також: Джіджі Хадід не говорить про своє особисте життя через Зейна Малік

Парадоксально, але новина про те, що Кріс Еванс більше не вільний з'явилася відразу після того, як актора назвали "найсексуальнішим чоловіком на планеті", згідно з журналом People. А після з'явилися кадри папараці, які демонструють як пара гуляє за ручку Центральним парком в Нью-Йорку. І хоча вони максимально намагалися втекти від зайвої уваги: ​​в обох чорні окуляри та медичні маски, все одно, їм не вдалося бути інкогніто.

Статті на тему