Edit page title Цінні поради про стосунки від найміцніших зіркових пар
Edit meta description Здається, ніби їхнє життя - суцільна казка, а насправді селебріті доводиться боротися за своє щастя так само, як…

Close edit interface
UA
RU

Цінні поради про стосунки від найміцніших зіркових пар

Редагувати переклад
Здається, ніби їхнє життя - суцільна казка, а насправді селебріті доводиться боротися за своє щастя так само, як і нам з вами. 

Крістен Белл + Декс Шепард

Цінні поради про стосунки від найміцніших зіркових пар-Фото 1

Дозвольте собі бути вразливою

Крістен і Декс у шлюбі з 2013 року, але вони насолоджуються один одним так, ніби в перший місяць стосунків. На всіх фото в Instagram вони кривляються і кепкують один над одним, хоча ці веселощі - результат серйозної роботи. 

Намагайтеся з останніх сил. Це неприємно, але варте того. А ще будьте вразливою. Ні в кого не вдається зробити правильно. Тож прощайте. І будьте вразливою знову, 

- порадила Белл. 

Кріссі Тейген + Джон Ледженд

Цінні поради про стосунки від найміцніших зіркових пар-Фото 2

Проводьте багато часу разом і... нарізно 

Джон Ледженд розповів, як їм із Кріссі Тейген вдається будувати міцні та довірчі стосунки. 

Ви просто повинні виділити час один на одного, вибиратися в маленькі подорожі, наприклад, на день народження, або вечеряти тільки вдвох,

- Заявив Джон. 

А Кріссі додала: 

Так, а ще мандрувати окремо. Це допомагає. 

Голді Хоун + Курт Рассел

Цінні поради про стосунки від найміцніших зіркових пар-Фото 3

Слухайте одне одного

У відносинах, особливо романтичних відносинах, люди нетерплячі. Вони не слухають. У нас не найідеальніші стосунки у світі. Іноді я злюсь, іноді Курт. Це нормально. Продовжувати слухати і рости — це важливо, тому що у відносинах ми маємо погані звички. Ми розуміємо ці речі, намагаємося бути дбайливими, які беруть участь і слухають, 

- Розповіла в інтерв'ю People Голді Хоун. До речі, разом із Куртом Расселлом вона з 1983 року. 

Читайте також: ЗІРКИ ТЕЖ ПЛАЧУТЬ: НАЙГОЛОВНІ РОЗРИВИ 2018 РОКУ

Вілл Сміт + Джада Пінкетт-Сміт

Цінні поради про стосунки від найміцніших зіркових пар-Фото 4

Не здавайтесь

В інтерв'ю для Entertainment Tonight Вілл Сміт сказав, що їхній шлюб із Джадою — це постійна боротьба, але вони не готові здаватися:

Ви не можете очікувати, що це буде легко. Наш шлюб був найбільш складною, виснажливою, болісною річчю в нашому житті. І, знаєте, ми не труси. 

Вже 20 років Уілл і Джада разом і лише посміюються зі чуток про розрив, які із завидною регулярністю з'являються у пресі. 

Джастін Тімберлейк + Джессіка Біл

Цінні поради про стосунки від найміцніших зіркових пар-Фото 5

Розділяйте одні й ті самі цінності

Джастін Тімберлейк та Джесіка Біл щасливі у шлюбі багато в чому завдяки тому, що поділяють одну мораль. 

Ми маємо схожі цінності. Ми віримо у вірність, чесність. Ми любимо веселитися. Нам подобається схожі речі. Якщо ви змогли знайти людину, яка поділяє ваші інтереси, тоді це бінго!

- Розповіла акторка в інтерв'ю американському Marie Claire. 

Ніл Патрік Харріс + Девід Буртка

Цінні поради про стосунки від найміцніших зіркових пар-Фото 6

Знайте, як підтримувати кохання

Зберігати стосунки в тонусі не так просто, адже стадія закоханості минає досить швидко, а далі починається побут. Ніл Патрік Харріс розповів Glamour, як йому вдається підтримувати інтерес чоловіка і дружини:

Фаза медового місяця закінчується. Просто так трапляється. І перед вами челендж: як зберігати свіжість у стосунках? Я думаю, що вам потрібно знаходити нові елементи, які вас заводитимуть, і не тільки в сексуальному плані. Поява дітей стала одним із найпрекрасніших моментів у моєму житті. Я спостерігав за тим, як Девід стає особистістю зовсім іншого рівня, освоює новий рівень – це змусило мене подивитися на нього іншими очима. Я закохався в нього знову. 

Читайте також: З ЧОГО ПОЧИНАЛИ КАР'ЄРУ НАТАЛИ ПОРТМАН, ШАРЛІЗ ТЕРОН І ДЖЕННІФЕР ЕНІСТОН

Емілі Блант + Джон Красінскі

Цінні поради про стосунки від найміцніших зіркових пар-Фото 7

Не перешкоджайте розвитку іншого

Ми любимо дивитися на цю пару не лише у фільмах, а й на червоній доріжці – їхні закохані очі змушують нас добре заздрити. Виявляється, що секрет їхнього щасливого союзу простий — підштовхувати один одного до нових вершин.

Найкращі стосунки, які я бачила у своїх друзів, і, сподіваюся, зараз перебуваю в таких самих, мають одну спільну межу — люди не обрізають один одному крила. Ви повинні надихати вашу половинку бути найкращою версією себе, 

- сказала Емілі в інтерв'ю Vogue.

Кохайте та будьте коханими!

Статті на тему