UA
  RU

  Померла зірка "Ігри престолів" та одна з "дівчат Бонда"

  Редагувати переклад
  Дайана Рігг померла у віці 82 років. 
  
  Померла зірка "Ігри престолів" та одна з "дівчат Бонда"-Фото 1

  У четвер пішла з життя одна з найвідоміших британських акторок, чий зоряний шлях розпочався ще в середині ХХ століття. Широкому колу глядачів вона була відома за участю у серіалі "Месники", який виходив на екрани з 1965 по 1968 роки, а також за роль "дівчини Бонда" у фільмі 1969 "На секретній службі Її Величності". Примітно, що її героїня Трейсі стала єдиною екранною подружкою супергероя, з якою той у результаті одружився. 


  За словами її дочки, Рейчел Стірлінг раніше у її матері діагностували рак, з яким вона боролася весь цей час. 

  Моя улюблена мама мирно заснула сьогодні рано-вранці будинку, оточена сім'єю. Вона померла від раку, який у неї діагностували в березні, і провела останні місяці свого життя надзвичайно радісно, ​​згадуючи все своє екстраординарне життя, сповнене любов'ю, сміхом і глибокою гордістю про свій професіоналізм. 


  Читай також: Армія Кайзера: Головні музи Карла Лагерфельда

  Також, багато хто може згадати Дайана як найкрасивішу жертву Агати Крісті. Саме Рігг зіграла актрису, яку всі ненавиділи, Арлен Стюарт-Маршалл у легендарній екранізації роману "Зло під сонцем" з Пітером Устіновим у головній ролі. 

  Померла зірка "Ігри престолів" та одна з "дівчат Бонда"-Фото 2


  Починала свій шлях у світі лицедійства Дайана Рігг з театральних підмостків, коли робота на королівський Шекспір компанія. В одному з інтерв'ю на початку 1990-х актриса зізналася, що їй завжди подобалося зі сцени слідкувати за живими емоціями на обличчях людей. 

  У "Грі Престолів" Дайана з'явилася в образі Олени Тирелл, За втілення якої зовсім недавно заробила 4 номінації на найвідомішу телевізійну премію "Еммі". 

  Звичайно, не можна не згадати, що саме її героїня Трейсі ді Вінченцо вдалося довести Джеймса Бонда до законного заміжжя. У 1969 році у фільмі "На секретній службі Її Величності" і відбулася ця знаменна подія, яка залишилася єдиною за всю історію шпигунської саги. Образ її героїні, білий комбінезон із глибоким V-подібним вирізом, створений із квіткових аплікацій та мережива, для тих часів був найпровокаційнішим весільним вбранням, що бачив світ кіно.    Померла зірка "Ігри престолів" та одна з "дівчат Бонда"-Фото 3

  Однак, поки її екранна популярність зростала, Дайана завжди знаходила час повернутися до витоків гри в театрі. 


  Дайана Рігг - це комбінація сили особистості, краси, хоробрості та глибокої емоційної сили, яка і зробила її класичною актрисою”, — прокоментував режисер театру Джонатан Кент. Її обеззброюючий розум і цей неповторний голос зробили її незабутньою фігурою у британській театральній історії. 

  Статті на тему