Edit page title У білизні та кашкеті українського дизайнера: Мадонна демонструє новий сексуальний образ
Edit meta description У білизні та кашкеті українського дизайнера: Мадонна демонструє новий сексуальний образ - Marie Claire Україна

Close edit interface
UA
RU

У білизні та кашкеті українського дизайнера: Мадонна демонструє новий сексуальний образ

Редагувати переклад
Співачка точно знає, як привернути увагу своїх шанувальників. 
У білизні та кашкеті українського дизайнера: Мадонна демонструє новий сексуальний образ-Фото 1

62-річна співачка та ікона цілого покоління Мадонна опублікувала в неділю серію настільки відвертих знімків, що для домальовування прихованих тканиною частин тіла зірки навіть не потрібна уява. Культова особистість не звикла приховувати ту, якою завжди була — шалену, сміливу та неймовірно гарну особистість. У чорній мереживній білизні, ліфі з неабияким плетіннями та кепці авторства українського дизайнера Руслана БагінськогоМадонна буквально змусила збожеволіти 15 мільйонів своїх фанатів.   

Цікаво, що в подібному образі вона постає не вперше, виступивши в амплуа свого альтер-Его Мадам Ікс ще в 2019 році. Також співачка не уточнила, коли саме було зроблено знімки, опубліковані нею на вихідних. 

Читай також: Кім Кардашьян отримала секс-іграшки від Гвінет Пелтроу у подарунок 

Також важливим є той факт, що багато закордонних ЗМІ не уточнили, хто саме автор ідеального брутального головного убору, який так сподобався співачці. Багато хто охрестив його просто вінтажним кашкетом, коли капелюхи бренду Ruslan Багінськийполюбилися багатьом голлівудським селебріті.  

"А тепер момент саморефліксації ... Мадам Ікс", - підписала новий пост культова ікона стилю. 

У білизні та кашкеті українського дизайнера: Мадонна демонструє новий сексуальний образ-Фото 2

Нові фотографії схвилювали багатьох відомих особистостей. Так, не зміг залишитися осторонь СнупДог, який написав: Ти потрібна мені.  

Популярна актриса з готичною аурою та досить сміливими висловлюваннями Азія Ардженто додала, що Мадонна виглядає неперевершено. Келлі Ріпапросто прокоментувала пост п'ятьма вогняними  емоджі. 

Публікація відвертих знімків - не перший раз у березні, коли присутність Мадонни в Instagramпотрапило до заголовків газет. У недавньому відео в  TikTok, яке стало вірусним, австралійський користувач Амелія Голдізвинуватила зірку в тому, що вона нібито зробила фотошоп і приклеїла своє обличчя до тіла Амелії, а потім розмістила знімок у Instagram ще у 2015 році.  

У білизні та кашкеті українського дизайнера: Мадонна демонструє новий сексуальний образ-Фото 3

"Те почуття, коли Мадонна публікує свій знімок в Інстаграм, щоб прорекламувати свій альбом, але потім виявляється, що на фото справді твоє тіло", - написала користувач TikTok. У своєму ролику вона порівнює пост Мадонни зі своїм зображенням, і виявляється, що їхні тіла та образи абсолютно ідентичні. 

Виконавиця ніяк не відповіла на звинувачення у крадіжці. 

Статті на тему