UA
RU

У кіно та на сцені: зірки, які грають у театрі

Редагувати переклад
Незважаючи на великі гонорари за фільми зі своєю участю, вони не залишають улюбленої справи.

Всім відомо, що зарплати акторів театру не можна порівняти із сумами, які вони отримують за зйомки в кіно. Але це, так би мовити, справа честі. У театрі не можна зняти два дублі або завчити лише частину тексту. Один епізод – один шанс! Ось список тих, хто продовжує грати у театрі:

У кіно та на сцені: зірки, які грають у театрі-Фото 1

Кейт Бланшет. Фото: pictures.cate-blanchett.com

Кейт Бланшетт

Оскільки чоловік актриси — режисер театру, то ні для кого не здивувалася поява Кейт в одній з його вистав на Бродвеї. Вибір Ендрю Аптона впав на неопублікований (і недописаний) твір Антона Чехова, відомий під кількома назвами: «Платонов», «Безбатченка» та «Дикий мед». Кейт Бланшетт зіграла у спектаклі одну з головних ролей – роль нещасної вдови Ганни Петрівни. Дія п'єси перенесена з дореволюційної Росії до постперебудовної.

Сієнна Міллер

У кіно та на сцені: зірки, які грають у театрі-Фото 2

Сієнна Міллер. Фото: londontheatre.co.uk

У 2017 році в лондонському Apollo Theatre відбулася прем'єра п'єси «Кішка на даху» американського драматурга Теннесі Вільямса. Сюжет оповідає про сім'ю, кожен член якої заплутався у власній брехні, а відносини між чоловіком та дружиною на межі розпаду, головні ролі грають зірки світового кіно. Образ Меггі блискуче втілила Сієнна Міллер, а Бріка - актор Джек О'Коннелл, володар премії Британської кіноакадемії. 

Бенедикт Камбербетч

У кіно та на сцені: зірки, які грають у театрі-Фото 3

Камбербетч. Фото: ntlive.nationaltheatre.org.uk

З 2001 року Камбербетч грав головні ролі у класичних п'єсах у Театрі просто неба у Рідженс-Парку, театрах «Алмейда», «Ройал-Корт» та в Королівському національному театрі. У лютому 2011 року відбулася прем'єра вистави «Франкенштейн» за твором Мері Шеллі. За задумом режисера Денні Бойла, Камбербетч разом із напарником — Джонні Лі Міллером по черзі представали у ролі Віктора Франкенштейна та його Створення на сцені Королівського національного театру. 6 серпня 2015 року актор зіграв незрівнянного Гамлета в однойменній виставі.

Деніел Редкліф

У кіно та на сцені: зірки, які грають у театрі-Фото 4

Деніел Редкліф. Фото: Фото: londontheatre.co.uk

У постановці "Розенкранц і Гільденстерн мертві" Тома Стоппарда роль Розенкранца зіграв Деніел Рекліф, а Гільденстерна - зірка британського телебачення Джош МакГуайр. На відміну від «Гамлета», ця п'єса позбавлена ​​трагізму: два комічні дурні коментують все, що відбувається у п'єсі Шекспіра, і ніяк не можуть розібратися — чому довкола стільки смертей? 

Джуд Лоу

У кіно та на сцені: зірки, які грають у театрі-Фото 5

Джуд Лоу. Фото: londontheatre.co.uk

Актор не залишає ремесло, з якого і розпочинав кар'єру. З 1987 року він встиг зіграти у 21 спектаклі, одна з останніх — «Одержимість» — спільна постановка театру «Барбікан» та Toneelgroep Amsterdam. Проект натхненний фільмом Лукіно Вісконті «Лохтар завжди дзвонить двічі» та однойменною книгою Джеймса Кейна. 

Статті на тему