UA
  RU

  У Лондоні встановлять пам'ятник принцесі Діані

  Редагувати переклад

  Принци Вільям та Гаррі встановлять пам'ятник своєї матері до 20-ї річниці її смерті.

  У Лондоні встановлять пам'ятник принцесі Діані.

  У 2017 році виповнюється 20 років від дня трагічної загибелі принцеси Діани в автомобільній аварії. Принц Вільям і принц Гаррі вирішили вшанувати свою матір, замовивши її статую на повний зріст. Пам'ятник буде встановлено на відкритій для відвідування території палацу Кенсінгтон, де леді Ді проводила чимало часу. 

  Минуло 20 років із дня смерті нашої матері. Зараз саме час визнати її позитивний вплив на розвиток Великої Британії та всього світу. Ми сподіваємося, що її меморіал наштовхне відвідувачів Кенсінгтонського палацу на спогади про її життя та спадщину, 

  − йдеться в офіційній заяві братів.

  Ініціативу спадкоємців британського престолу підтримала королева Єлизавета ІІ. Ім'я скульптора поки що невідоме, проте принци вже організували спеціальну комісію зі збору коштів на встановлення монумента.

  Нагадаємо, що принцеса Діана загинула внаслідок автомобільної катастрофи 31 серпня 1997 року у віці 36 років, коли їхала з паризького готелю Ritz разом зі своїм другом Доді аль-Файєдом. Автомобіль на великій швидкості врізався в опору мосту.

  Статті по темі:

  Принцеса Діана та принц Чарльз: історія нелюбові

  Кейт Міддлтон одягла улюблену діадему принцеси Діани

  Принц Вільям та принц Гаррі розповіли, як пережили загибель принцеси Діани

  Фото: Gettyimages

  Статті на тему