UA
  RU

  У стилі 90-х: Нікола Пельтц виставила інтимні знімки сина Девіда Бекхема

  Редагувати переклад
  Чорно-білі фото створюють алюзію на кадри із хронік життя топ-моделей 1990-х. 
  
  У стилі 90-х: Нікола Пельтц виставила інтимні знімки сина Девіда Бекхема-Фото.

  У світі щасливо закоханих і заручених Миколи Пельтц та її нареченого Брукліна Бекхема локдаун проходить спокійно та інтимно. Два місяці тому 25-річна актриса "Трансформерів" та дочка американського магната оголосила про рішення сказати "так" своєму 21-річному хлопцеві Брукліну Бекхему. З того часу ажіотаж навколо цієї диявольськи гарної пари не припиняється, а вони самі не перестають підігрівати інтерес до свого весілля новими і часом провокаційними фото. 

  Цього разу Нікола виставила серію чорно-білих фотографій, присвячених останнім літнім дням, які пара проводить разом у карантині. Місцем зйомки сюжетних кадрів стала спальня майбутніх молодят. 

  У стилі 90-х: Нікола Пельтц виставила інтимні знімки сина Девіда Бекхема-Фото.

  На одній із фотографії наречена старшого сина Вікторії та Девіда Бекхема сидить на ліжку, одягнена в топ, а поряд з нею лежить оголений Бруклін. На іншій зображений лише живіт Ніколи, що демонструє її ідеальну фізичну форму, стильну поясну прикрасу та чорну білизну. 

  Читай також: Померла зірка "Ігри престолів" та одна з "дівчат Бонда"

  Також на кадрах з'явився і красень-брат Миколи, який грає напівоголеним у баскетбол. Потрібно відзначити, що Бредлі виглядає навіть більш спокусливим, ніж його майбутній родич Бекхем. 

  У стилі 90-х: Нікола Пельтц виставила інтимні знімки сина Девіда Бекхема-Фото.

  Завершує серію знімків фото улюбленого бульдога Миколи з підписом "Трохи кохання під час локдауну". 

  Нагадаємо, що Нікола любить фотографувати себе і свою другу половинку, невпинно виставляючи кадри у соціальні мережі. На недавніх знімках зображені закохані, дурні душа один одного, а потім цілуються на камеру. 

  У стилі 90-х: Нікола Пельтц виставила інтимні знімки сина Девіда Бекхема-Фото.

  Бруклін Бекхем зробив пропозицію Ніколі Пельтц, для якої головним кінодосягненням все ще залишається участь у “Трансформерах”, у липні. До цього моменту пара встигла зустрітися лише 8 місяців. 

  Два тижні тому я попросив руки та серця у своєї родинної душі, і вона сказала “так”. Я найщасливіший чоловік на світі. Я обіцяю бути найкращим чоловіком і одного разу таким же чудовим батьком. Люблю тебе, моя крихітко. 

  Статті на тему