UA
  RU

  ВАРЦАБА презентував кліп на пісню «Дітка»

  Редагувати переклад
  Співак ВАРЦАБА – яскравий учасник шоу “X-Фактор 8” – стартував у лютому 2019 року з дебютною відеороботою на пісню “Дітка”.
  
  
  ВАРЦАБА презентував кліп на пісню «Дітка»-Фото 1

  Режисером кліпу став Радіслав Лукін, відомий у співпраці з такими артистами як Григорій Лепс, Філіп Кіркоров, Ольга Бузова, Діма Білан, Сергій Шнуров, Emin, Kazaky, Мачете, Регіна Тодоренко та інші.


  Зйомки проходили в Одесі на початку грудня. Для останньої сцени, знятої з першого дубля, використовувалася справжня кров.

  ВАРЦАБА презентував кліп на пісню «Дітка»-Фото 2


  «Коли я вперше почув пісню "Дітка", то одразу подумав: "Це ж крутий трек!" І сам додав би його до свого трекліста, — розповідає Радіслав. — Набагато простіше та цікавіше знімати те, що максимально “твоє за духом”. Ти відчуваєш справжнє натхнення. Тим більше в самому тексті вже є історія, і моє основне завдання було передати її глядачеві. У голові крутилося безліч ідей. І більшість із них увійшли до сюжету кліпу. Варцаба грає закоханого хлопця. Але ... Головній героїні не так легко і просто привернути увагу героя. За кохання варто боротися, бо кохання — це і є все життя. Ми з артистом були на одній хвилі. Виявилося, що він мав дуже схожу ідею».

  ВАРЦАБА презентував кліп на пісню «Дітка»-Фото 3

  Весь знімальний процес був дуже цікавим, — каже ВАРЦАБА. — Ми використали кілька локацій, на кожній із них була своя історія. Але остання сцена виявилася найскладнішою. Ми дуже довго, перебуваючи в кадрі, налаштовувалися морально. Усі розуміли, що другого дубля просто не існує. Я пам'ятаю й досі момент, коли вилили кров. Вона тече, а ти не можеш дихати, тебе нудить... Але ми впоралися! Кадри на пірсі теж виявилися дуже непростими. Потрібно було передати емоції. Особа, руки, все тіло має працювати. А ти стоїш на вітрі у відкритому шубі, а під шубою одна футболка. Грудень дуже холодно. Але можу сказати точно, це були незабутні почуття!


  Олександр Варцаба народився на Закарпатті у багатодітній родині. Дитинство та шкільні роки артиста пройшли в закладах для сиріт. Випустившись із університету ТНУ (факультет психології), переїхав до Києва та вступив до приватної естрадної школи. Брав участь у національних вокальних конкурсах, де був помічений редакцією шоу “X-Фактор”. У 2019 році співак готує до випуску ще три сингли та кліпи на них. Найближча прем'єра відбудеться наприкінці березня. Назва весняного треку поки що тримається в секреті.

  Статті на тему