UA
RU

Повернутися до витоків: Біллі Айліш знову змінила колір волосся

Співачка знову зважилася зміну свого зовнішнього вигляду.

Біллі Айліш постійно експериментує зі своїм стилем, у тому числі з кольором волосся. І знову 20-річна володарка Греммі здивувала своїх шанувальником новим чином – дівчина знову повернулася до темного кольору, точніше до вугільно-чорного.

Повернутися до витоків: Біллі Айліш знову змінила колір волосся.

Instagram/@billieeilish

Своїм новим чином знаменитість поділилася на особистій сторінці Інстаграм, але ніяк не прокоментувала свої зміни. Біллі Айліш поставила лише емоджі у вигляді чорного квадрата. 

Варто зазначити, що останнє перетворення виконавиці було кілька місяців тому. Тоді дівчина дебютувала в образі платинової блондинки і підкорила всіх своєю пишною сукнею від Oscar de la Renta на Met Gala 2021, в якій зовсім не очікували її побачити. Коли в березні Біллі Айліш поділилася зі своїми передплатниками фото, де вона блондинка, ця посада зібрала мільйон лайків за шість хвилин. Тоді для всіх така співачка стала відкриттям та подивом, що зовсім не характерно для неї.

Читайте також: Головні тенденції макіяжу з другого сезону "Ейфорії", які варто взяти на замітку

Але бути брюнеткою для Айліша зовсім не в новинку, адже раніше вона вже експериментувала з цим кольором. Її "фішкою" було неонове коріння, від якого вона не відразу відмовилася. Але в одному інтерв'ю співачка зізналася, що зважилася на зміни в іміджі, оскільки її неонові локони видавали її, не даючи жодної конфіденційності.

Я не могла нікуди піти з цим волоссям, тому що всі мене відразу впізнавали. А я хотіла анонімності. Днями я опублікувала відео, коли у мене було зелене волосся і я побачила, як люди говорили: «Я сумую за цією Біллі, зеленоволосою Біллі». Але я все та сама людина, навіть без неонового коріння,

- сказала співачка.

Цікаво, яким буде наступне перетворення дівчини? Будемо уважно за нею стежити.

Статті на тему