UA
  RU

  7 речей, які не зможе робити Меган Маркл після весілля

  Редагувати переклад
  Як ви можете здогадатися, її життя зазнає кардинальних змін.

  Меган Маркл буде набагато складніше, ніж Кейт Міддлтон. Актриса, яка звикла до вільного життя, галасливих вечірок, зйомок та автограф-сесій, відразу після весілля з принцом Гаррі прийме «правила гри» британських монархів. Отже, що не можна робити Меган Маркл після церемонії одруження.


  7 речей, які не зможе робити Меган Маркл після весілля-Фото 1

  Робити селфі

  Таке селфі з «собачим» фільтром буде поза законом, коли Меган стане герцогинею. На одному з офіційних заходів наречена принца Гаррі відмовилася фотографуватися з фанатами, аргументувавши це тим, що їй не можна робити селфі. 


  Давати автографи

  Це правило цілком обґрунтоване — представники королівської сім'ї бояться, щоб шахраї не підробляли їх підписи та не користувалися ними для своєї вигоди. Тепер Меган Маркл зможе підписувати лише документи та книги відвідувачів палацу.

  7 речей, які не зможе робити Меган Маркл після весілля-Фото 2

  Використовувати соцмережі

  З недавніх пір Меган Маркл довелося видалити свої акаунти в Instagram та Twitter. Тепер вона, як Кейт Міддлтон, принци Гаррі та Вільям, може користуватися лише офіційною сторінкою Кенсінгтонського палацу в Instagram. 


  Голосувати

  Меган Маркл, як та інші члени королівської сім'ї, неспроможна брати участь у виборах уряду. Згідно з конституцією, монархи не мають права голосувати за будь-кого. 

  Читайте також: П'ять неочікуваних б'юті-секретів від Меган Маркл

  7 речей, які не зможе робити Меган Маркл після весілля-Фото 3  Виявляти почуття

  У королівській сім'ї не прийнято цілуватися, обійматися і навіть триматись за руки на публіці. Хоч і суворого правила щодо цього немає, але подивіться на Кейт та Вільяма — вони завжди дуже стримані. 

  Яскраво фарбувати нігті

  Як відомо, жінки королівської сім'ї ніколи не роблять яскравого манікюру. Вони віддають перевагу виключно тілесним відтінкам лаку для нігтів. Ми встигли помітити, що Меган останні кілька тижнів теж почала дотримуватися цього правила.


  7 речей, які не зможе робити Меган Маркл після весілля-Фото 4

  Є на самоті

  Після переїзду Меган Маркл до монаршої резиденції вона не зможе харчуватися тоді, коли захоче і з ким захоче. Є кілька правил етикету за столом: 1) чекати, доки до трапези приступить королева; 2) закінчити їсти, коли закінчила королева. 

  Джерело фото: архів Instagram Меган Маркл, instagram.com/kensingtonroyal


  Статті на тему