UA
RU

Віталій Козловській став батьком

Редагувати переклад

Співак і військовий Віталій Козловській став батьком. У Віталія і його дружини Юлії народився син. Батьки назвали малюка Оскаром. 

Віталій Козловський став батьком-Фото 1

Віталій Козловській став батьком. Новину співак повідомив на своїй сторінці в Instagram. А згодом розповів подробиці в інтерв’ю Раміні Есхакзай. Про те, що він стане батьком, Віталій дізнався на полігоні:

«Я пішов служити, у мене були військові навчання. І ще тоді моя дівчина, присилає повідомлення, тест, УЗД, пише: «Вітаю, 5-й тиждень». Я поклав телефон у кишеню, моє серце вилітало з грудей. Ввечері повернуся у намет, і єдине що відповів Юлі: «Ого». З цим «ого» не спав всю ніч і думав, що тепер моє життя змінюється».

Віталій Козловський став батьком-Фото 2

У соцмережах співак розповів, що був присутній на пологах, і на власні очі бачив, як народжувалася його дитина:

«Я першим взяв його на руки, перерізав пуповину. Ніколи не забуду цей звук і хвилювання через те, що відрізаю його від чогось живого… Це величезна підтримка для дружини у такий емоційний і непростий момент, це те, що робить довіру ще більшою, а відносини та повагу одне до одного ще міцнішими. Це нове відчуття відповідальності: за своє дитя, за родину і за самого себе, бо віднині ти стаєш головною опорою для своїх».

Віталій Козловський став батьком-Фото 3

Віталій розповів, що назвав сина Оскаром: 

«Нещодавно Україна отримала «Оскар». І ім’я мого сина було на вустах мільйонів людей. Я придумав. Колись давно був у гостях в Італії у мами, і там одна українка назвала свого синочка Оскар. Я людина, яка співає і сприймає фонетикою. Це ім’я означає «божественний». Мені це запало в душу, бо я його раніше асоціював з нагородою в Голлівуді, а тут відзначив, що це дуже гарне ім’я».

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Instagram / Віталій Козловський

Читайте також: ПЕРІС ХІЛТОН ВДРУГЕ СТАЛА МАМОЮ

Статті на тему