UA
  RU

  "У мені ще багато життя": Зірка "90210" розповіла, як почувається на четвертій стадії раку

  Редагувати переклад
  Шеннен Доерті поділилася подробицями про те, як продовжується її боротьба зі смертельним захворюванням. 
  
  “У мені ще багато життя”: Зірка “90210” розповіла, як почувається на четвертій стадії раку.

  Зірка "Зачарованих" та "90210" вже багато років веде битву з раком молочної залози. У 2015 році у неї виявили небезпечне захворювання, і з того часу актриса демонструє любов до життя, якого тільки можна позаздрити. Рік тому після тривалої ремісії Шеннен Доерті була діагностована із четвертою стадією раку. У недавньому інтерв'ю для журналу вона актриса "90210" розповіла про те, як насправді почувається. 


  Жінка зізналася, що вона відчуває у собі дуже багато життя. Коли у лютому 2020 року їй поставили смертельний діагноз Шеннен багато плакала, переживала та оцінювала свої прожиті роки. 

  Читай також: Чоловік казати: режисер та сценарист Павло Остріков


  Я постійно думала: у мене хороша карма? У мене погана карма? З якого дива вона стала поганою? Я почала думати про своє життя і про те, що зробила людям чи не зробила. Як я ставилася до них”, - розповіла 49-річна актриса журналісту. “Зрештою я дійшла висновку, що маю хорошу карму. Вам так може не здаватися, але я справді дуже хороша людина”.   

  “У мені ще багато життя”: Зірка “90210” розповіла, як почувається на четвертій стадії раку.

  Вперше рак молочної залози у Шеннен діагностували у березні 2015 року. Після дворічної боротьби із захворюванням акторка оголосила про те, що рак перейшов у стадію ремісії. Вже тоді вона сказала, що наступні 5 років будуть найважливішими, адже хвороба може повернутися будь-коли.  


  Коли вона зрозуміла, що у неї четверта стадія раку, акторка жахнулася. В інтерв'ю вона розповіла, що планувала написати листи або надіслати відеоповідомлення своїй сім'ї, але так і не зуміла цього зробити. 

  “Є слова, які я хотіла б сказати своїй мамі. Я хочу, щоб мій чоловік знав, що це означає для мене. Але коли настає час зробити це, я відчуваю закінчення життя. Я відчуваю, що в такий спосіб відмовляюся від життя, але це не так. Я почуваюся дуже здоровою. Тяжко закінчити всі свої справи, тому що я відчуваю в собі сили прожити ще щонайменше 10-15 років”.  

  Статті на тему