UA
RU

"Повернення в Гоґвортс": Як творці фільму переплутали Емму Вотсон та Емму Робертс 

Дивно про це говорити, але автори довгоочікуваного возз'єднання зірок Гаррі Поттера не надто відповідально підійшли до завдання пошуку архівних фото. 

Важко уявити, що Емму Робертс і Емму Вотсон взагалі можна переплутати, проте творцям фільму "Повернення в Гоґвортс" це вдалося. Так, уважні глядачі помітили помилку у картині, коли на екрані демонструвалися архівні фото зірок поттеріани у дитинстві. 

Найочікуваніший документальний фільм 2022 вийшов на екрани 1 січня, і створить святковий настрій на всі новорічні канікули для фанатів історії про Гаррі Поттера. Втім, враження було дещо зіпсоване тим, що автори проекту не надто серйозно сприйняли своє завдання. Так, коли виконавиця ролі Герміони Грейнджер - Емма Вотсон говорила про те, як книги Джоан Роулінг вплинули на неї, на екрані з'явилося фото маленької Емми. Ось тільки не Вотсон, а Робертс. 

"Повернення в Гоґвортс": Як творці фільму переплутали Емму Вотсон та Емму Робертс -Фото 1

“Друзі, допоможіть мені. Адже це Емма Робертс, а не Вотсон”, - написала в Твіттері одна уважна шанувальниця, опублікувавши скріншот, а також фото з інстаграма племінниці Джулії Робертс - точно таке, як показали у фільмі “Повернення в Гоґвортс”. 

На даний момент 30-річна Робертс опублікувала знімок себе в дитинстві у 2012 році, наголосивши на вушках Мінні-Мауса. 

Твіт фанатки історії сполошив Інтернет і навіть змусив продюсерів фільму замінити фотографію у фільмі. На ранок понеділка неправильне фото Емми було замінено на знімок Уотсон зі знімального майданчика першого фільму. 

«Добре помітили, фанати Гаррі Поттера. Ви змусили нас побачити помилку, яку ми пропустили. Дивіться нову версію”, – зазначив у заяві представник проекту. 

Що ж до інших цікавих моментів з фільму "Повернення в Гоґвортс", то творці приділили особливу увагу стосункам Емми Вотсон та Тома Фелтона (теплим, але виключно дружнім), а також тому, як складно юний Вотсон було переживати втрату свого хом'яка Міллі. 

Читай також: Модний вирок: Найстильніші пари Голлівуду 2021 року 

"Повернення в Гоґвортс": Як творці фільму переплутали Емму Вотсон та Емму Робертс -Фото 2

«Я була у нестямі. Я все продовжувала чіпати мертве тіло Міллі, гладити його”, - розповіла про свою вірність у 11 років Вотсон. 

Щоб допомогти дівчинці оговтатися від втрати друга, художники-постановники навіть спорудили маленьку труну для вихованця провідної актриси. 

Нагадуємо, що фільм про фільм Гаррі Поттер піддавався жорсткій критики через те, що Джоан Роулінг не була запрошена для зйомок. Втім, зі скасуванням автора історії продюсери впоралися досить просто. Так, у фільмі письменниця все ж таки з'явилася, але виключно на архівних відео. 

Однак інших більше турбує трансфобія Джоан Роулінг, яку вона не втомлюється демонструвати ось уже більше року.  

Зауважимо, що враження від фільму серед західної та української публіки разюче відрізняється: іноземці завжди раді можливості побачити улюблених героїв та дізнатися більше інсайтів, тоді як жителі колишніх країн СНД упиваються можливістю зайвий раз покритикувати франшизу через “нетерпимість”. 

 

Статті на тему