UA
RU

Все, що потрібно знати про пісні з нового альбому «Бумбокс»

Бумбокс презентує новий альбом “Таємний Код: Рубікон”, який уперше в історії гурту складатиметься з більш ніж 11 пісень. Альбом записувань в Україні, Франції та США. Альбом буде опублікований на касете, підвійному вінілі та CD версії "фан-пак".

Все, що потрібно знати про пісні з нового альбому «Бумбокс»-Фото 1
 

Про пісні, що потрапили до релізу, розповідає Андрій Хлівнюк:

1. "Держи Мене". Одна із улюблених моїх пісень за останню годину. Написана разом із чудовим автором та композитором Олександром Чемеровим, колишнім вокалістом Димної Суміші, а сьогодні лідером гурту The Gitas, а також гітаристом Сергієм Мартиновим. Це пісня, на яку ми зняли кліп відразу в трьох країнах: США, Італії та Україні. Пісня, яка стала безперечним концертним хітом команди останньої години. Пісня, яку я з величезним кайфом граю на кожному концерті і вважаю її перлиною цієї платівки.

2. "Ангела". Рімейк на пісню гурту Крихітка Цахес “Ангела як я”. Це одна із пісень, записаних на студії “La Fabrique” у Франції. Я презентую вам її з великою радістю, бо це теплий звук аналогової студії і гострі переживання перед великим потрясінням у моїй житті.

Все, що потрібно знати про пісні з нового альбому «Бумбокс»-Фото 2

3. "Дрантя". Це блюз-рокова пісня, перша з кількох, написаних мною разом з Олегом Аджікаєвим, офіційним саундпродюсером цієї платівки та одним із двох гітаристів гурту. Після «Дрантя» я написав із ним ще багато пісень, але ця робота була першою.

4. "Безодня". Пісня написана разом із Олегом Аджікаєвим і спочатку я мав співати її сам, але вже на студії зрозумів, що хочу високих партій і знаю, хто їх має співати. Я дуже дякую чудовій українській співачці Тіні Кароль, яка одразу ж погодилася на співпрацю, і з першого тійку записала свою фантастичну, віртуозну партію. Незважаючи на завантажений графік, вона зробила всі необхідні промо та знялася біля кліпі. Я тішуся з нашої дружби, яка з цього народилася. 

5. "ДШ". Це пісня на російській мові, написана минулої осені й записана протягом зими. Пісня записана новим складом Бумбоксу, в якому наш діджей Валік перевершив сам собі вже вкотре.   

6. "Твій На 100%". Пісня, яка була лід-сінґлом та яка на певну годину стала першою піснею на концертах групи Бумбокс.

Все, що потрібно знати про пісні з нового альбому «Бумбокс»-Фото 3

7. "Побачимося". Хотів би сказати, що написав її легко і просто, хотів би сказати, що це лише моя ідея, але ні. Надихнула мене на її написання пісня “I'll Be Seeing You” — джазовий стандарт у виконанні Еріка Клептона. Я раджу вам прослухати цей альбом. Це чудова платівка, яка дуже вплинула на звук французьких записів Бумбоксу. Якщо ділити творчість команди на різні етапи, то цю пісню можна сміливо відносити до поп-джазового чи тріп-хоп-джазового етапу розвитку команди.

Статті на тему