UA
RU

Другий шанс: зірки, які побороли наркозалежність

Редагувати переклад

26 червня - Всесвітній день боротьби зі зловживанням наркотиків.

 

Публікація від Saeima (@jekaba11)

З 1987 року Генеральна Асамблея ООН ухвалила щорічно відзначати День боротьби з наркоманією. Метою цього заходу стала підтримка наркозалежних людей, а також створення міжнародного суспільства, вільного від зловживання наркотиками.

Ми вирішили навести приклад знаменитостей, які перебороли свою залежність та продемонстрували всьому світу, що завжди є другий шанс.

Дрю Беррімор

Хто б міг подумати, що ця талановита акторка у минулому була наркозалежною. Дрю розповідає, що вперше кокаїн спробувала у 12, а у 13 років уже опинилася у реабілітаційній клініці. Але актриса не впала у відчай і зав'язала зі шкідливими звичками.

Анджеліна Джолі

Акторка щільно сиділа на наркотиках далекого 1999 року. Анджеліна не заперечує свого минулого, але благородними вчинками та способом життя актриса дає зрозуміти, що можна виправитися та допомагати іншим боротися із життєвими труднощами.

Читайте також: НЕБЕЗПЕЧНІ ЗВ'ЯЗКИ: ЯК ЗАВ'ЯЗАТИ ВІДНОСИНИ З СОНЦЕМ? 

Ферджі

Співачка була залежна від алкоголю та метамфітаміну. У період, коли Ферджі виступала у дівочій групі Wild Orсhid, вона активно вживала наркотики та важила близько 40 кг. Реабілітуватися їй допомогла повна зайнятість у новій групі Black Eyed Peace.

 

Публікація від Fergie (@fergie)

Стінг

У молодості британський рок-співак був далеко не пай-хлопчиком. Його любов до наркотиків та розгульного життя не давала можливості розвивати свої музичні здібності. Але, на щастя, за нього взялася його дружина і сагетувала Стінга пройти курс реабілітації. Зараз співак не лише чудовий виконавчо, а й зразковий тато для своїх шістьох дітей.

Читайте також: ЗАРАДИ СЛАВИ: ЗНАМІНІТОСТІ, ЯКІ ЗМІНИЛИ СВОЇ СПРАВЖНІ ІМЕНА

Зак Ефрон 

Актор також побував у полоні у заборонених речовин. Зак, свого часу, вживав у великих дозах алкоголь, кокаїн та екстезі. Через це хлопець пропускав репетиції та призупинив зйомки. Але, все-таки, Зак Ефрон взяв себе в руки і пройшов п'ятимісячний курс з позбавлення залежності.

Єва Мендес

Голлівудська красуня також вживала наркотичні речовини. Актриса провела чималий час у клініці, а все тому, що Єва вирішила лікувати свою тривалу депресію не лише медикаментами, а й за допомогою наркотиків. 

 

Статті по темі: 

П'ЯТЬ ГОЛОВНИХ ДОСЯГНЕНЬ АНДЖЕЛІНИ ДЖОЛІ

РІАННА ПРИЗВАЛА СВІТОВИХ ЛІДЕРІВ ФІНАНСУВАТИ ОСВІТУ

ПРО ЖИТТЯ ПРИНЦЕСИ ДІАНИ ПОСТАВЛЯТЬ МЮЗИКЛ

Статті на тему